تجمع مسالمت آميز معلمان در دير نسبت به وضعیت معیشتی خود(عكس)
شمار زیادی از معلمان در شهرستان دير در اعتراض به وضع معیشتی خود در محل آموزش و پرورش تجمع كردند.
كدخبر: id-8537
تاريخ: 2015-03-01 10:56:24

به گزارش مطاف 24- شمار زیادی از معلمان در شهرستان دير  در اعتراض به وضع معیشتی در محل آموزش و پرورش تجمع كردند.

معاون سياسي فرماندار و مدير و معاونين آموزش و پرورش شهرستان دير نيز در جمع معلمان شهرستان حضور پيدا كرده و به درخواست آنها گوش دادند.

یکی از معلمان به نمایندگی از سایرین به بیان خواسته ها و انتظارات فرهنگیان شهرستان از مسئولین کشوری شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیرگفت: مشکلات معیشتی معلمان به مقامات بالا انعکاس می دهیم و به اعتراض شما نیز احترام قائل هستیم.
سید علی پاک نژاد افزود: مطالبات معلمان شهرستان صنفی است و با انعکاس مشکلات آنان امیدواریم که مسوولان به این قشر از جامعه توجه کنند و دغدغه آنان رفع شود.
رییس آموزش وپرورش دیرگفت: از تجمع آرام معلمان قدردانی می کنیم و خواسته های آنان که افزایش حقوق و مزایاست به مسوولان آموزش وپرورش استان انعکاس خواهیم داد.
احمد عبدالله زاده افزود: طبق تماسی که با سرپرست آموزش وپرورش استان داشتم قول داده شدکه معوقات فرهنگیان تا پایان اسفندپرداخت خواهدشد.

يكي از فرهنگيان ديري گفت: معلمان از شائبه افزایش نزدیک به ۱۴ درصدی حقوق‌شان در سال ۹۴ نگران‌اند و به همین دلیل بودجه را ناکافی می‌دانند.

یکی دیگر از فرهنگیان افزود : شاید برخی از افرادی که در دیگر ادارات و نهاد ها مشغول به خدمت هستند مشکل معیشتی نداشته باشند و ما نیز هیچگونه اعتراضی نسبت به پرداخت حقوق در دیگر وزارتخانه ها نداریم و تنها دلیل این تجمع اعتراضی صرفا به جهت تبعیض پرداخت حقوق در آموزش وپرورش می باشد.