کد خبر : 55785 تاریخ ثبت : 1397/8/15 07:12:54
18 هزار نفر در استان بوشهرعضو مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر هستند مسئول مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر

18 هزار نفر در استان بوشهرعضو مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر هستند

مسئول مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان بوشهر گفت: در حال حاضر 18 هزار نفر نیروی مردمی در استان عضو این مجمع هستند.

به گزارش مطاف24  سرهنگ خضر فقیه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دیر با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر زیر بنای همه حرکات اجتماعی است، اظهار داشت: مهمترین و بالاترین معروف در درجه اول ایجاد و حفظ نظام اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه همه موظف به حرکت در مسیر معروف ها هستیم، افزود:حفظ عزت و آبروی ملت ایران، اعتلای فرهنگ سلامت محیط اخلاقی و خانوادگی، تکثیر و تربیت نسل جوان، رونق اقتصادی و گسترش علم و فناوری و استقرار عدالت قضایی و اقتصادی و تلاش برای وحدت اسلامی از برجسته ترین معروف هاست.

مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر عنوان کرد:کمک به دشمنان اسلام و تضعیف نظام و فرهنگ اسلامی و اقتصاد جامعه و علم و فناوری نیز بزرگترین منکرات است.

وی گفت: اکنون نظام اسلامی ایجاد شده است و برای حفظ و تداوم آن باید تلاش کنیم.

این مقام مسئول با تأکید بر لزوم مطالبه گر بودن در بحث فریضه امر به معروف و نهی از منکر یاد آور شد: برای احیای این واجب فراموش شده باید از جناح بازی های مرسوم سیاسی بپرهیزیم و با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب در راستای زنده نگه داشتن ارزش ها گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: برای تحقق این مهم باید لشکر مطالبه گری راه اندازی شود و هر روز تذکر لسانی بدهیم.

فقیه با اشاره به اینکه مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر مردمی است، افزود: در حال حاضر کارگروه های مدونی تشکیل شده و 18 هزار نیروی مردمی عضو مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر هستند.

وی ابراز کرد: این مجمع در تمام شهرستان های استان بوشهر تشکیل شده است.

براساس این گزارش در این نشست قاسم غلامحسینی و مریم دریانورد به بعنوان مسئولین مجمع امر به معروف و نهی از منکر برادران و خواهران شهرستان دیر معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار