70 برنامه به مناسبت هفته ناجا در دیر پیش‌بینی شد
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر گفت: به مناسبت هفته ناجا 70 برنامه مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهرستان دیر پیش‌بینی و اجرا خواهد شد.
كدخبر: id-55749
تاريخ: 2018-10-04 12:36:37

به گزارش مطاف24  سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در نشست با خبرنگار اظهار داشت: هم زمان با هفته نیروی انتظامی 70 برنامه تکلیفی و ابتکاری توسط فرماندهی انتظامی شهرستان دیراز 13 مهرماه لغایت 19 مهرماه در سطح شهرستان  اجرا خواهد شد.

وی  با اشاره به اینکه هفته ناجاسال جاری  با شعار «پلیس مقتدر و امین مردم» برگزار می‌شود، گفت:  غبارروبی و گلباران قبور شهدای نیروی انتظامی، دیدار با خانواده شهدای نیروی انتظامی ، برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، آشنایی دانش آموزان با وظایف این نیرو در مدارس و مساجد ، برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت و روان، همایش پلیس، امنیت و اصناف اهم برنامه‌های این هفته است.

آراوند حضور کارکنان ناجا در نماز جمعه و ارائه گزارش به مردم ،  دیدار با امام‌جمعه ، فرماندار، مسئولان و روحانیان را از  دیگر برنامه‌ها این هفته بیان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر در پایان بابیان اینکه اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه برای نیروی انتظامی است تصریح کرد: تأمین آسایش و امنیت پایدار، با تمام توان و قدرت با الهام از احکام نورانی اسلام و با تلاش جهادی و پیروی از فرماندهی معظم کل قوا همچنان سرلوحه کار نیروی انتظامی است. / انتهای پیام