نوای ملکوت در مصلای دیر برگزار می‌شود
جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: برنامه ترتیل‌خوانی «نوای‌ملکوت» در مصلای شهدای محراب دیر برگزار می‌شود.
كدخبر: id-55567
تاريخ: 2018-05-13 12:40:30

به گزارش مطاف24  سیدعلی حسینی‌نیا صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان دیر با گرامیداشت سال‌روز عملیات بیت المقدس اظهار داشت: سه عامل اتحاد مردم و مسوولین و نیروهای نظامی، استفاده از توان داخلی و تکیه بر قدرت لایزال الهی از علل پیروزی رزمندگان ما در این عملیات بوده است.

وی آزادسازی خرمشهر را یکی از جلوه‌های نصرت الهی برشمرد و افزود: هفت تن از شهدای شهرستان دیر در عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع شهادت رسیدند و  انتظار است مسوولین و مردم نگاه ویژه‌ای به برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر داشته و از رزمندگان  و خانواده شهدای این عملیات تجلیل نمایند.

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر با اشاره به در پیش‌بودن ماه رمضان بیان کرد: برنامه ترتیل‌خوانی« نوای ملکوت» سال گذشته  موجب  یک‌دست شدن مراسمات قرآنی شد و امسال نیز با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته در مصلای شهدای محراب برگزار می‌شود.

حسینی‌نیا تأکید کرد: در این مراسم از ظرفیت قاریان استانی و شهرستانی در قرائت و همچنین روحانیون در بحث تفسیر قرآن استفاده خواهیم برد.

وی با بیان این که امام راحل(ره) روحیه خودباوری را به جامعه ما بازگرداند ، تصریح کرد: امسال با توجه به تقارن مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با ایام ضربت خوردن امام علی(ع) مراسم سینه‌زنی و عزاداری با حضور با شکوه هیأت‌های عزاداری در نظر گرفته‌ایم.