شهرداری ها از آب شرب برای فضای سبز استفاده نکنند
فرماندار دیر گفت:با توجه به خشکسالی و کم‌بارشی‌هایی که در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده‌ایم، شهرداری‌ها از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده نکنند.
كدخبر: id-55565
تاريخ: 2018-05-12 23:10:44

به گزارش مطاف24  حمزه اعتماد امشب در نشست شورای اداری شهرستان دیر با بیان این که آزادسازی خرمشهر جهانیان را حیرت زده کرد، اظهار داشت: حماسه ماندگار عملیات بیت‌المقدس باید برای نسل جوان تبیین شود تا بدانند پدرانشان در گذشته چه افتخارآفرینی کرده‌اند.

 وی با اعلام این که گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) یک ضرورت است، افزود: این شخصیت بزرگ متعلق به همگان است و هر چه از عمر انقلاب اسلامی بیشتر می‌گذرد  توجه به اندیشه‌ها و افکار امام پر اهمیت‌تر می‌شود.

فرماندار شهرستان دیر تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد امام در تثبیت نظام اسلامی تأثیرگذار است و باید اندیشه‌های ایشان  را در تمامی عرصه‌ها به نسل جوان منتقل کنیم.

اعتماد بیان کرد: نقش بسیج سازندگی در اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی و توسعه و پیشرفت کشور تأثیرگذار بوده است.

وی غبارروبی مساجد را وظیفه‌ای همگانی دانست و عنوان کرد:  برای استقبال از ماه مبارک رمضان باید  مساجد ما از  نظر بهداشتی در درجه مطلوبی قرار داشته باشند.

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به کمک 500 میلیون ریالی مردم دیر در سال 96 در جشن گلریزان، یادآور شد: امسال نیز در روز چهاردهم ماه رمضان جشن گلریزان برای آزادسازی سه زندانی جرائم غیرعمد در شهرستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به خشکسالی و کم‌بارشی‌هایی که در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده‌ایم،  شهرداری‌ها از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده نکنند.

فرماندار دیر  برخورد با محتکران را ضروری برشمرد و تأکید کرد:  اداره صنعت، معدن و تجارت در آستانه ماه رمضان با نظارت بیشتر بر بازار و  قیمت‌ها  مانع از گرانفروشی سودجویان شود.

امام جمعه دیر اظهار داشت: امروز آن چه ما را در مقابل دشمن بی‌منطق افسارگسیخته مصون می‌دارد وحدت بین مردم و مسوولین و صدای واحد است.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی افزود: خروج یک‌جانبه آمریکا از برجام تجربه‌ای برای ملت ایران و جهانیان بود که بدانند آمریکایی‌ها قابل اعتماد هستند.

وی با گرامیداشت یاد شهدای عملیات بیت‌المقدس عنوان کرد: فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ  دفاع مقدس بود  و نشان داد که پیروزی رزمندگان ما بر دشمن به خاطر روحیه معنوی و اتکال به خداوند رقم خورد.

امام جمعه دیر تجلیل از شخصیت امام راحل(ره) از ابعاد مختلف را یک وظیفه دینی، سیاسی و اخلاقی قلمداد کرد و گفت: امروز تداوم نهضت و انقلاب اسلامی به زنده‌ماندن اندیشه‌ها و افکار امام خمینی(ره) در جامعه و حرکت در خط مقام معظم رهبری به عنوان جانشین ایشان است.

وی با بیان این که مراسمات قرآنی در ماه رمضان جوانان ما را بیمه می‌کند، افزود: از این فرصت  معنوی به خوبی استفاده کنیم و در کنار قرائت قرآن از تفسیر و توجه به معانی آیات آن نیز غافل نشویم.