مسئول جدید بسیج جامعه زنان شهرستان دیر معرفی شد
در آیینی مریم دریانورد به عنوان مسئول جدید بسیج جامعه زنان شهرستان دیر معرفی شد.
كدخبر: id-55560
تاريخ: 2018-05-09 21:26:05

به گزارش مطاف24   سیدعلی حسینی نیا جانشین سپاه سیدالشهداء در آیین تکریم و معارفه مسوول بسیج جامعه زنان شهرستان دیر اظهار داشت:تمامی فعالیت های سپاه در سایه سار رشادت ها و ایثارگری های شهدا و رزمندگان اسلام است.

وی به برنامه های سازمان بسیج در سال جاری اشاره کرد و افزود: تشکیل گروه های جهادی ویژه و محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم یا هدف ایجاد انسجام و تمرکز و تقویت خدمات رسانی در دستور کار قرار دارد.

حسینی نیا با بیان اینکه باید فعالیت های اجتماعی با محوریت مسجد دنبال شود،گفت:کارگروه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و فضای مجازی در سپاه دیر تشکیل می شود.

جانشین سپاه دیر بیان کرد:راه‌اندازی صندوق قرض ‌الحسنه با مشارکت اجتماعی مردم برای کمک به اشتغال‌زایی نیز یکی دیگر از طرح های اعتلای بسیج در سال جاریست.

وی با تقدیر از تلاش های مسئول سابق بسیج جامعه زنان شهرستان دیر تأکید کرد:  شورای حوزه، فرماندهان و بسیجیان پایگاه های تابعه حوزه مقاومت خواهران  در جهت پیشبرد امورات بسیج تلاش نمایند.

در این آیین ضمن تکریم از تلاش های خیرالنساء جعفری ،مریم دریانورد به عنوان مسئول جدید  بسیج جامعه زنان شهرستان دیر و  حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س)معارفه شد.