کد خبر : 55446 تاریخ ثبت : 1396/11/21 11:45:50
بزرگی راهپیمایی 22 بهمن در جهان بی نظیر است مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه دیر:

بزرگی راهپیمایی 22 بهمن در جهان بی نظیر است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر گفت: بزرگی راهپیمایی 22 بهمن در جهان بی نظیر است و مردم این مرزبوم باشکوه تر از سال های گذشته در این صحنه حضور پیدا می کنند.

حجت الاسلام ابوالقاسم رضایی اندیشمند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24  اظهار داشت: اجتماع مردم  این مرز بوم در یوم الله 22 بهمن ماه نشان مى دهد که دشمنان و منافقان موفق به جداکردن مردم از انقلاب نمی شوند و مردم هنوز پایبند به این نظام و انقلاب اسلامى هستند.

وی با تاکید بر بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: یوم الله 22 بهمن ویژه یک گروه یا جناح خاصی نیست و باید تمام مردم این مرز بوم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند.

رضایی اندیشمند افزود: با توجه به اینکه دشمن همواره تلاش میکند نظام را نا کارآمد جلوه دهد، همگان در راهپیمایی این روز شرکت کرده و دشمن را مایوس کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر با تاکید بر اهمیت هوشیاری و حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: دشمنان این مرزبوم میلیاردها دلار برای مایوس کردن مردم ایران از انقلاب اسلامی، به خصوص درفضای مجازی هزینه میکند تا نسل امروزی را غافل کنند.

وی گفت: استقلال، آزادی و امنیت دستاوردهای انقلاب اسلامی در این کشور هستند.

حجت الاسلام رضایی اندیشمند در پایان خاطرنشان کرد: حضور باشکوه تر مردم در راهپیمایی امسال به خصوص پس از ناآرامی های اخیر پاسخ محکم بر توطئه دشمنان است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟
پیدا نشدن فرد مناسب
20%
وضع نامناسب مالی
26%
مشکل نهیه مسکن
3%
نداشتن شغل دائم
15%
بیکاری
33%
بازگشت
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار