80 درصد خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر بازسازی شده است
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت 80 درصد خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر بازسازی شده است.
كدخبر: id-55432
تاريخ: 2018-02-06 08:21:00

 احمد آخوندی صبح امروز در حاشیه  آیین افتتاح خانه بهداشت جبرانی در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح تحول سلامت اقدامات خوبی در حوزه بهداشت روستاها صورت گرفته است.
وی افزود: ده خانه بهداشت در مناطق مختلف روستاهای توابع شهرستان دیر احداث شده که باعث دسترسی بهتر مردم به خدمات بهداشتی شده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر پازسازی و نوسازی خانه‌های بهداشت، تمامی تجهیزات مورد نیاز خانه‌های بهداشت اعم از اداری، زیستی و فنی طبق استاندارد وزارت‌خانه خریداری و تامین شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: از 10 خانه بهداشت که در سطح شهرستان دیر فعالیت می کنند 8 خانه بهداشت بازسازی شده است.


وی با اشاره به اهمیت ورود خیرین به حوزه سلامت گفت: این شهرستان پتانسیل‌های خوبی در حوزه خیرین دارد که لازم است نیات خیر آنان به حوزه سلامت هدایت شود .
آخوندی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بخش بهداشت هم راستا با اقتصاد مقاومتی است گفت: حوزه بهداشت، یک حوزه پیشگیری است و هر چه در این زمینه سرمایه‌گذاری کنیم از هزینه‌های درمان که بار بسیار سنگینی دارد، کاسته‌ می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه حوزه‌ی بهداشت و درمان شهرستان، نیازمند عزم و مشارکت همگانی است و امیدواریم همه سهم خود را به حوزه سلامت بپردازند.

انتهای پیام