پیام تسلیت امام جمعه و فرماندار دیّر در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
در پی ارتحال یار دیرین امام و رهبری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، امام جمعه دیّر و فرماندار شهرستان دیّر پیام تسلیت صادر نمودند.
كدخبر: id-48530
تاريخ: 2017-01-09 14:42:14

به گزارش مطاف24، در پی ارتحال یار دیرین امام و رهبری و ریاست  مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، امام جمعه دیّر و فرماندار شهرستان دیّر پیام تسلیتی بدین شرح صادر نمودند:

انالله واناالیه راجعون

یار دیرین حضرت امام(ره) و همرزم و همسنگر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی جهان فانی را وداع و به دیار باقی شتافت. شخصیتی که در دوران مبارزه، در دفاع از امام و مراد خویش  سالها متحمل زندان و شکنجه های طاقت فرسا شد و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش برجسته ای داشت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگر های مختلف و مسئولیتهای بسیار حساس خدمات ارزشمندی به نظام اسلامی و ملت شریف ایران نمود و بازوئی توانا برای امام و رهبری و پشتوانه ای صادق برای دولت ها در تمام ادوار بود.فقدان ایشان ضایعه ای دردناک و ثلمه ای جبران ناپذیر است.

این مصیبت جانکاه را به رهبر معظم انقلاب اسلامی،ریاست محترم جمهوری،خانواده محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده، برای آن فقید سعید علوّ درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمائیم.

 

سیدعلی حسینی                                    حمزه اعتماد

امام جمعه دیّر                                    فرماندار شهرستان دیّر