نیروی دریایی سپاه اجازه عرض اندام به آمریکا نمی دهد
جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه گفت: خلیج فارس سرزمین و آب و خاک ماست و نیروی دریایی سپاه به عنوان خط مقدم مبارزه با شیطان بزرگ اجازه عرض اندام به آمریکا نخواهد داد.
كدخبر: id-44851
تاريخ: 2016-10-07 10:49:05

به گزارش "مطاف24"،  سردار میرزایی در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه بندر دیر با بیان اینکه دفاع ما مقدس بود گفت:امنیت کنونی جمهوری اسلامی ایران مدیون بزرگمردانی است که در دوران دفاع مقدس رشد کردند و با تمام هستی خود و با عشق به ولایت در مقابل دشمنان ایستادند.
وی  به دلایل مقدس بودن جنگ هشت ساله اشاره کرد و افزود:از یک سو دست نازنین ولی امر مسلمین جهان با ما بود واز دیگر سو جوانانی که در آن برهه از زمان دستور ولی فقیه زمان را سرمه چشم خود قراردادند .
جانشین فرماندهی منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: پاسداران همواره با امادگی کامل در مقابل دشمن شماره یک خود یعنی آمریکا سینه به سینه ایستاده اند..
وی ادامه داد:خلیج فارس سرزمین و آب و خاک ماست  و نیروی دریایی سپاه به عنوان خط مقدم مبارزه با شیطان بزرگ اجازه عرض اندام به آمریکا نخواهد داد.
میرزایی با گرامیداشت روز نیروی دریایی و شهدای مبارزه با آمریکای جنایتکار بیان داشت:شهید نادر مهدی و همرزمانش چنان زهر چشمی از آمریکا گرفتند که در تاریخ مکتوب و شفاهی نامشان می درخشد و امروز وظیفه ما ضمن گرامیداشت یاد این عزیزان قدم برداشتن در راهشان است.

وی افزود:اگر از دشمنان بویژه آمریکا در خلیج فارس خطایی سر بزند ما سربازان قدرتمند ولایت آنها را سرجای خود می نشانیم.

انتهای پیام/