کد خبر : 56162 تاریخ ثبت : 1398/2/25 08:00:41
تغییر مبلمان شهری بردخون طبق اولویت بندی مردم

تغییر مبلمان شهری بردخون طبق اولویت بندی مردم

شهردار بردخون گفت: برای زیباسازی و تغییر مبلمان شهری برنامه‌های تعیین شده جهت مشارکت و همفکری مردم به صورت عمومی اعلام می ‌کنیم و طبق نظر مردم اولویت بندی خواهد شد

عبدالخالق قایدی در گفتگویی در شهرستان دیر اظهار داشت: شهر بردخون دارای سابقه و قدمت زیاد و درخشانی است و بزرگان و نخبگانی از این دیار برخاسته اند که مایه افتخار استان و کشور هستند و توسعه و آبادانی آن را وظیفه خود می‌دانیم.

شهردار بردخون افزود: برای زیباسازی و تغییر مبلمان شهری برنامه‌های تعیین شده جهت مشارکت و همفکری مردم به صورت عمومی اعلام می ‌کنیم و طبق نظر مردم اولویت بندی خواهد شد و با توجه به امکانات و منابع محدود مالی، همه تلاش خود را به کار می‌گیریم بخشی از برنامه‌های اعلامی را در سال 98 عملیاتی کنیم که اجرای این برنامه‌ها تأثیر مثبتی بر زیباسازی و ارتقاء مبلمان شهری خواهد داشت.

وی اضافه کرد: اعتقاد و باور داریم بازار میوه و تره بار باید ساماندهی، سازماندهی و مدیریت شود اما با توجه به اهمیت جانمایی و موضوع زمین، مطالعات و پیش بینی‌ها در سال 98 انجام می‌گیرد و همه همت خود را به کار می‌گیریم تا این دغدغه مردم در سال آینده رفع شود.

قایدی با اشاره به موضوع نخاله‌های ساختمانی در شهر ابراز داشت: متاسفانه نخاله‌ها در زمانی که شهر مدیریت متمرکزی نداشته، جمع شده و چهره شهر را زشت کرده است که نخاله‌های شمال شهر را برای پارکینگ چمن و زیرسازی استفاده می‌کنیم و نخاله‌های سطح شهر نیز جمع آوری می‌شود و در زمان مدیریت فعلی این اتفاق تکرار نخواهد شد.

شهردار بردخون با بیان اینکه همه ادارات در موضوع پرداخت مطالبات دچار مشکل هستند، ادامه داد: کارگران شهرداری در زمینه حقوق دارای وضعیت مناسبی هستند و تنها یک ماه حقوق عقب مانده دارند و این مشکل نیز به زودی رفع خواهد شد.

این مقام مسؤول به موضوع بیمه کارگران و کارکنان شهرداری بردخون اشاره کرد و گفت: در زمینه بیمه کارکنان و کارگران دچار مشکل هستیم و مدت زیادی پرداخت نشده و همه تلاشم را به کار می‌گیرم که مشکل این عزیزان حل شود.

قایدی با بیان اینکه تغییر کاربری تالار در زمان مدیریت فعلی نبوده، تصریح کرد: فکر می‌کنم با توجه به شرایط موجود تکمیل این فضا توسط بخش خصوصی کار مفیدی است و در این قضیه شورا و شهرداری با در نظرگرفتن مصالح و منافع شهر دست به این کار زده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در زمان آغاز مسؤولیت، تابلوی شهرداری هم نور نداشت و سوخته بود، افزود: در زمینه روشنایی معابر اقدامات ملموسی انجام شده که مشکل نور میدان‌های شهید قایدی و معلم رفع شده و ایراد نور بوستان امید نیز به زودی برطرف خواهد شد و نور چمن مصنوعی نیز راه اندازی شده تا جوانان برای برگزاری مسابقات و فعالیت‌های ورزشی استفاده کنند.

شهردار بردخون افزود: در برنامه داریم تا یک ماه آینده سایر محلات، معابر و خیابان‌های شهر با توجه به وضعیت مالی موجود مشکل نور و روشنایی به وضعیت مطلوبی برسد.

قایدی به موضوع فعالیت دامداری‌ها در شهر و نارضایتی شهروندان اشاره کرد و گفت: متأسفانه یکی از مشکلات اساسی شهر موضوع فعالیت دامداری‌ها است که کار نظافت را برای همکاران بسیار سخت کرده و ضرورت دارد همه نهادها و ادارات بخش کمک کنند زمینی در اختیار دامداران قرار گیرد و دامداران نیز همکاری داشته باشند تا زمینه رضایت مردم فراهم شود.

وی خواستار مشارکت بیشتر مردم در مدیریت شهری شد و افزود: تقویت محلات از برنامه‌های اصلی است که در حال برنامه ریزی هستیم و علاوه بر آن برنامه‌های ورزشی و هنری در بحث اقدامات عمرانی اطلاع رسانی می‌شود و بر اساس خواسته مردم عمل می کنیم.

شهردار بردخون با تقدیر از همراهی شورای اسلامی شهر و همه مسؤولان بخش، شهرستان، استان و نماینده مجلس خاطرنشان کرد: همدلی، همراهی و مشارکت مردم، نخبگان و دلسوزان، بزرگان و معتمدان شهر و همه آنهایی که خواستار بردخونی آباد هستند موجب دلگرمی و ایجاد انگیزه در مدیریت شهری می شود و آماده ایم از همه افکار و اندیشه‌ها، نظرات کارشناسی و تخصصی و پیشنهادات برای ساختن بردخون بهره ببریم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار