کد خبر : 56153 تاریخ ثبت : 1398/2/20 16:43:56
۸۰ بسیجی دیری در مناطق سیل‌زده خوزستان امدادرسانی کردند جانشین سپاه شهرستان دیر :

۸۰ بسیجی دیری در مناطق سیل‌زده خوزستان امدادرسانی کردند

سروان پاسدار سید علی حسینی نیا جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در گفتگویی با اشاره به اجرای طرح‌ خدمات‌رسانی و عمرانی در مناطق سیل زده، خوزستان اظهار داشت: ۸۰ نفر از بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده شهرستان باوی از توابع استان خوزستان اعزام شدند

مطاف24 ،سروان پاسدار سید علی حسینی نیا جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در گفتگویی  با اشاره به اجرای طرح‌ خدمات‌رسانی و عمرانی در مناطق سیل زده، خوزستان اظهار داشت: ۸۰ نفر از بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده شهرستان باوی از توابع استان خوزستان اعزام شدند.
 

وی گفت: تهیه اقلام مورد نیاز و خوراکی، بازسازی و مرمت جاده‌های مسدود شده،ساخت سد بند، شستن فرش و تخلیه آب منازل، بخشی از خدمات سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر به منطقه سیل زده شهرستان باوی از توابع استان خوزستان می باشد.


   جانشین سپاه سیدالشهداء ناحیه دیر تصریح کرد: مردم خوزستان مردم فداکاری هستند و در دوران دفاع مقدس نقش مهمی را ایفا کردند و وظیفه ما خدمت به مردم این استان عزیز و ایثارگر است.
سروان حسینی نیا کاهش تلفات انسانی، کمک و مساعدت به مردم سیل زده، ارائه خدمات اولیه مانند تغذیه، بهداشت، اسکان و ترابری و نیز مدیریت متمرکز برای جلوگیری از افزایش خطر سیل را سرلوحه اقدامات سپاه در امداد رسانی به سیل زدگان برشمرد.
 

وی در پایان با اشاره به حضور فعال بسیجیان و گروههای جهادی از نخستین ساعات وقوع سیل در امداد رسانی به هموطنان، اظهار کرد :پس از وقوع سیل در خوزستان ،بسیجیان به منطقه باوی اعزام شدند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار