کد خبر : 56145 تاریخ ثبت : 1398/2/16 11:48:48
نوای ملکوت در  حسینیه عاشقان ثارالله سپاه دیر برگزار می‌شود فرمانده سپاه سیدالشهداء دیر:

نوای ملکوت در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه دیر برگزار می‌شود

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: برنامه ترتیل‌خوانی «نوای‌ملکوت» در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه دیر برگزار می‌شود.

عیسی داوریان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت ، خداوند در ایام سال فرصت‌هایی را برای بندگانش قرار می‌دهد که بندگان خدا از برکات و فیوضات الهی بهره ببرند که یکی از این فرصت‌ها ماه مبارک رمضان است و مقدمه‌ای برای ورود به این ماه وجود دارد که ماه‌های رجب و شعبان است که انشاالله همه ما از این دو ماه استفاده را برده باشیم و آماده ورود به ماه بهار قرآن شویم.

فرمانده سپاه شهرستان دیر  با اشاره به در پیش‌بودن ماه رمضان بیان کرد: برنامه ترتیل‌خوانی« نوای ملکوت» سال گذشته  موجب  یک‌دست شدن مراسمات قرآنی شد و امسال نیز با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته درحسینیه عاشقان ثارالله سپاه دیر برگزار می‌شود.

داوریان تأکید کرد: در این مراسم از ظرفیت قاریان استانی و شهرستانی در قرائت و همچنین روحانیون در بحث تفسیر قرآن استفاده خواهیم برد.

فرمانده سپاه دیر در پایان ضمن دعوت از همه عزیزان جهت حضور در مراسم افزود ، این مراسم  هر روز  راس ساعت 11:30 در محل حسینیه عاشقان ثارالله سپاه دیر  شروع  و روز های جمعه در محل مصلی نماز  پیگیری خواهد شد . 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار