کد خبر : 56116 تاریخ ثبت : 1398/2/4 10:00:36
شاهین بوشهر پس از 10 سال دوباره لیگ برتری شد

شاهین بوشهر پس از 10 سال دوباره لیگ برتری شد

از هفته سی و سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور شاهین بوشهر با هدایت عبدالله ویسی و برتری برابر سرخ پوشان پاکدشت پس از گذشت 10 سال صعود دیگری را به لیگ برتر فوتبال کشور تجربه کرد.

به گزارش مطاف24  ، شاهین بوشهر امروز در حالی در پاکدشت برابر حریف صف آرایی کرد که علاوه بر این تیم گل گهر سیرجان و گل ریحان البرز نیز از شانس صعود برخودار بودند.
در این دیدارها شاهین بوشهر با برتری یک برصفر برابر سرخ پوشان با گل محمد محبی و گل گهر سیرجان با برتری یک بر صفر برابر شهرداری ماهشهر لیگ برتری شدند.
گل گهر سیرجان و شاهین بوشهر با پیروزی در بازی های امروز خود به ترتیب با 55 و 54 امتیاز راهی لیگ برتر شدند.
در هفته پایانی بازی ها شاهین بوشهر با قرعه استراحت مواجه است و تیم گل گهر نیز در دیداری تشریفاتی به مصاف گل ریحان البرز می رود.
با وجود بازی شاهین در پاکدشت شب گذشته بیش از 6 دستگاه اتوبوس و ده ها خودروی شخصی راهی این شهر شدند تا همراه با بوشهری های پایختت نشین از تیم شاهین حمایت کنند.
شب گذشته استاندار بوشهر، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و همچنین شماری از اعضای شورای شهر بوشهر با حضور در اردوی شاهینی ها با آنها دیدار و حمایت قاطع خود را اعلام کردند.
از هم اکنون در اقصی نقاط استان بوشهر جشن صعود این تیم برپا شده و مردم این استان بویژه فوتبال دوستان با راه انداختن کارناوال های شادی در شهرها و روستاهای خود را در این پیروزی سهیم کرده اند.
شاهین بوشهر 10 سال پیش با برتری برابر شهرداری تبریز در سال 88 راهی لیگ برتر شد و در سال 91 با تساوی برابر سایپا به لیگ یک سقوط کرده بود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار