کد خبر : 56099 تاریخ ثبت : 1398/1/27 19:07:59
مشکل فرسودگی شبکه آبرسانی بردخون حل شود امام جمعه بردخون:

مشکل فرسودگی شبکه آبرسانی بردخون حل شود

امام جمعه بردخون گفت: مردم ما در تابستان به شدت با مشکل آب مواجه‌اند و مسؤولین هم می گویند به دلیل فرسودگی نمی توانیم آب بیشتری در شبکه وارد کنیم.

به گزارش مطاف24  ، حجت‌الاسلام سیدحسین رکنی‌حسینی در شورای اداری شهرستان دیر در بردخون اظهار داشت: بردخون مهد عالمان و بزرگان بوده اما در زمینه توسعه و پیشرفت جایگاه خوبی ندارد و به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

امام جمعه بردخون افزود: پیشرفت بردخون مناسب نبوده و با اعتبار قطره‌چکانی نمی‌توان انتظار بهتری داشت و اعتقاد مردم این است که از طرف شهرستان نسبت به بردخون کم‌لطفی شده است.

وی به مشکلات بردخون اشاره کرد و گفت: فرسودگی لوله‌های آب، وضعیت نامناسب جاده بردخون به دیر و وجود ماشین‌های شوتی، اسکله خورخان که بعد از 40 سال به جایی نرسیده و با وجودی که همه مناطق ساحلی دارای اسکله هستند بردخون از این نعمت بی‌نصیب است و مردم انتظار دارند مشکلات حل شود.

رکنی‌حسینی با بیان اینکه جلسات جنبه تشریفاتی نداشته باشد، ابراز داشت: امیدواریم در آینده آثار و نتایج این جلسه برای مردم بیان شود و حضور در جلسات برای سیاهی لشکر نباشد و مشکلات رفع شود.

امام جمعه بردخون ادامه داد: اعتبارات تنها در دیر هزینه نشود و بردخون به فراموشی نرود و به این موضوع توجه کنیم که وضعیت شهر دیر با بردخون قابل مقایسه نیست زیرا دیر شهر قدیمی است و بردخون شهر نوساز و جدیدی است و با اندک توجهی گلستان می‌شود.

وی اظهار کرد: بردخون سابقه‌ای درخشان در همه زمینه‌ها داشته و شایسته نیست امروز در بسیاری از زمینه‌ها عقب بماند و این خواسته مردم است که بردخون همراه و همگام با مناطق و شهرستان‌های دیگر پیشرفت کند.

رکنی‌حسینی جمعیت کم بردخون را به دلیل کاهش زاد و ولد دانست و گفت: در قدیم خانواده‌ها به تولد فرزند توجه می‌کردند اما امروزه خانواده‌ها تنها یک یا دو فرزند دارند و این باعث عدم افزایش جمعیت در این منطقه شده است/فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار