کد خبر : 56081 تاریخ ثبت : 1398/1/25 16:00:02
اقتدار کشور از روحیه مقاومت و جانبازی مردم است رئیس بنیاد شهیدشهرستان دیر:

اقتدار کشور از روحیه مقاومت و جانبازی مردم است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر گفت: اقتدار کشور به خاطر وجود روحیه مقاومت، ایثارگری و جانبازی در بین مردم است،

داریوش محمدی در دیدار با خانواده سه جانباز شهرستان دیر با بیان اینکه اقتدار کشور به خاطر وجود روحیه  مقاومت، ایثارگری و جانبازی در بین مردم است، گفت: دشمنان قسم‌خورده این نظام با اقداماتی که انجام می‌دهند به دنبال براندازی این انقلاب و نظام مقدس هستند که با رهبری مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم این توطئه‌ها خنثی می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیر عنوان کرد: خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا و جانبازان را وظیفه خود می‌دانیم و تا جایی که بتوانیم در رفع مسائل و مشکلات این عزیزان قدم بر می‌داریم.

امام جمعه موقت بندر دیر گفت: ما هرچه داریم از برکت جان‌فشانی شهدا و ایثارگری جانبازان است و برای ما افتخار بزرگی است که در منزل این اسطوره‌های مقاومت حاضر شویم.

حجت‌الاسلام ابراهیم بحرانی افزود: اگر امروز نظام اسلامی اقتداری دارد به واسطه همین خون‌های پاک شهدا و مجاهدت‌های جانبازان است که امیدواریم بتوانیم  قدردان این فداکاری‌ها بوده و با ادامه این راه، شاهد موفقیت‌های روزافزون جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 امام جمعه موقت بندر دیر و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرگعلی دهجان، رسول مؤمنی و احمد قاسمی سه تن از جانبازان شهرستان دیر دیدار و از آنها تجلیل کردند/فارس

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار