کد خبر : 56080 تاریخ ثبت : 1398/1/23 15:57:32
معنويت و اخلاق لازمه يك پاسدار است جانشين فرماندهي سپاه دير:

معنويت و اخلاق لازمه يك پاسدار است

جانشين فرماندهي سپاه دير پیش از خطبه های نماز جمعه گفت:معنويت و اخلاق لازمه يك پاسدار است و سپاهان خادمین ملت هستند .

به گزارش مطاف24  ، سيد علي حسيني نيا پيش از خطبه هاي نماز جمعه شهر دير با اشاره به اینکه معنویت و اخلاق لازمه یک پاسدار است افزود: شيرين ترين لذت براي يك پاسدار خدمتگزاري و گره گشايي از كار مردم است و كمك به امنيت و آرامش مردم و جامعه افتخار سپاه و بسیج است.

جانشین فرماندهی سپاه شهرستان دیر ضمن محكوم كردن اقدام ابلهانه ترامپ در قراردادن سپاه در ليست تروريسم بيان داشت: همه نيروهاي سياسي ، مردم و مسوولان از سپاه حمايت كردند و اين براي سپاه افتخار بزرگي است .

سروان حسینی نیا با بیان اینکه سپاه همیشه در تمامی عرصه ها حضور دارد گفت : پاسداران سبز پوش ما همیشه در صحنه های نبرد و سازندگی  چه در داخل و چه در خارج از مرز ها حضور دارند و  در تمامی بحران ها از قبیل زلزله کرمانشاه ، سیل اخیر و خیلی از موارد دیگر پیش قدم بوده اند . 

وی  افزود : سپاه با تمام وجود جلوی دولت آمریکا ایستاده است و نخواهد گذاشت  دولت فاسد آمریکا که خود حامی مالی تروریست هست دم از بشر دوستی و مبارزه با تروریست بزند. 

جانشین سپاه شهرستان دیر در پایان گفت: سپاه خادم ملت است و عصبانیت آمریکا از این نهاد انقلابی و مردمی  را نشانه ای بر حرکت صحیح خود در راستای خط ولایت و خدمت به مردم  می دانند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار