کد خبر : 56077 تاریخ ثبت : 1398/1/23 15:39:12
سپاه بازوی قدرتمند نظام است/ آمریکا محور تروریسم‌پروری امام جمعه موقت آبدان :

سپاه بازوی قدرتمند نظام است/ آمریکا محور تروریسم‌پروری

امام جمعه موقت آبدان تروریستی اعلام کردن سپاه انقلاب اسلامی را یک اشتباه راهبردی عنوان کردند.

به گزارش مطاف24  ، حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه‌های این هفته آبدان گفت: امام علی در نامه ۵۳ می‌نویسد: برای فرماندهی سپاه کسی را برگزین که خیرخواهی او برای خدا و پیامبر و خودت بیشتر و دامن او پاکدامن تر باشد. در مقابل سختی‌ها شکیبا و بر ضعیفان رحمت و بر قدرتمندان قدرتمند باشند.

وی اضافه کرد: در هفته گذشته با تروریستی اعلام کردن سپاه انقلاب اسلامی یک اشتباه راهبردی مرتکب شدند. و اعلام می‌کنیم که همه مردم ایران و مجاهدان سپاهی هستند. آنها با همه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی که دارند رو به سقوط خواهند بود.

امام جمعه موقت آبدان تاکید کرد: در هفته گذشته امام خامنه ای در دیدار پاسداران انقلاب اسلامی فرمود: آمریکایی‌هاکید و مکر می‌کنند اما قرآن می‌فرماید کفار فریب می‌خورند.

وی افزود: ترامپ احمق و اطرافیان او می‌خواهند انقلاب اسلامی را از بین ببرند اما پس از ۴۰ سال نتوانستند. آن روز که انقلاب هیچ چیزی نداشت شما غلطی نکردید، امروز با این همه توانایی نظام اسلامی، می‌خواهید انقلاب را ساقط کنید؟ با هر پیروزی سبزپوشان سپاه، دشمن ما بیشتر در سرازیری سقوط قرار می‌گیرد.

پهلوزاده افزود: سپاه یک ایدئولوژی بر آمده از مکتب پیامبر و امیرالمومنین است و کینه دشمن نسبت به سپاه به دلیل این است که انقلاب خار چشم دشمن شده و سپاه نیز در حفاظت از آن سنگ تمام گذاشته است. آخرین مورد آن نیز فداکاری در جریان سیل امسال است.

وی اظهار داشت: نه تنها ما، جامسکی نیز همین اعتقاد را دارد که آمریکا تروریست است. چند روز قبل اتحادیه اروپا تحریم‌های یک ساله خود را بر علیه ایران تمدید کرده و این نتیجه انتظار غرب ماندن است.

امام جمعه موقت آبدان اضافه کرد: دکترین انقلاب اسلامی در جهان اسلام منتشر شده و با هیچ اقدامی نمی‌توان جلوی آن گرفت و در مرحله تمدن سازی نیز دشمن هیچ غلطی نخواهد کرد. اینها کینه بدر و خیبر در دل دارند، و ان شالله با ذوالفقار ولایت از بین خواهند رفت.

وی بیان کرد: وظیفه انسانی ما است که به کمک مردم سیل زده برویم و می‌تواند جبران آلام آنها باشد و هر کسی در حد توان خود کمک کند.

پهلوزاده ادامه داد: چهار شنبه روز میلاد حضرت علی اکبر است، این روز را به جوانان تبریک عرض می‌کنیم. ۲۹ فروردین هم روز ارتش جمهوری اسلامی است این روز را به ارتشیان تبریک می‌گوئیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار