کد خبر : 56076 تاریخ ثبت : 1398/1/23 15:37:10
6 فروند قایق به مناطق سیل‌زده اعزام شد بخشدار بردخون:

6 فروند قایق به مناطق سیل‌زده اعزام شد

بخشدار بردخون گفت: 6 فروند قایق به همراه برخی صیادان مجرب و توانا بخش بردخون برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان خوزستان به این منطقه اعزام شدند.

به گزارش مطاف24  ، علی اخلاقی پیش از ظهر امروز در آیین اعزام گروه صیادی بردخون به مناطق سیل‌زده اظهار داشت: با تلاش و همراهی مطلوب صیادان یک گروه از صیادان به همراه 6 فروند قایق به مناطق سیل‌زده اعزام شد.

بخشدار بردخون افزود: صیادان به عنوان یکی از اقشار جامعه مشارکت فعالانه و نزدیکی در کمک‌رسانی به نیازمندان به‌ویژه سیل‌زدگان داشته‌اند و در همه عرصه‌های اجتماعی حضور دارند.

وی با تقدیر از تشکل‌های صیادی به‌ویژه تعاونی صیادان بردخون اضافه کرد: همه اقشار بخش بردخون آماده خدمت‌رسانی و کمک به سیل‌زدگان و آسیب دیده‌های حوادث اخیر هستند که به مرور کمک‌های آنان برای سیل‌زدگان ارسال می‌شود.

مدیرعامل تعاونی صیادان بردخون نیز گفت: در راستای کمک به سیل‌زدگان استان خوزستان تاکنون تعداد 6 فروند قایق صیادی از بخش بردخون به همراه 12 قایق ران و کمکی اعزام شده‌اند. صیادان با همه وجود برای کمک و حمایت از آسیب دیدگان اعلام آمادگی کرده‌اند و بی‌صبرانه منتظر اعزام به مناطق سیل‌زده هستند.

حسین طاهری پور اضافه کرد: این قایق‌ها به درخواست منطقه دوم دریایی سپاه استان بوشهر به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اعزام شده و به زودی 5 قایق دیگر نیز ارسال می‌شود. صیادان با اینکه مشکل دارند و دارای درآمد کافی برای گذران زندگی نیستند اما با همه وجود آماده کمک به مردم سیل‌زده شده‌اند.

وی بیان کرد: به همراه گروه اعزامی صیادی بردخون کمک‌های جمع آوری شده جایگاه سوخت حصیری شامل آب معدنی و برنج به مناطق سیل‌زده ارسال شد. بسیاری از صیادان بردخونی برای کمک به سیل زدگان به صورت خودجوش عازم مناطق سیل زده شده اند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار