کد خبر : 56069 تاریخ ثبت : 1398/1/21 13:36:26
جانبازان همراه و همرزم شهدا و ایثارگران هستند/جانبازان مردانگی و شجاعت را تمام قد نشان دادند فرمانده سپاه شهرستان دیر:

جانبازان همراه و همرزم شهدا و ایثارگران هستند/جانبازان مردانگی و شجاعت را تمام قد نشان دادند

فرمانده سپاه شهرستان دیر به مناسبت روز پاسدار و جانباز در گفتگویی گفت:جانبازان همراه و همرزم شهدا و ایثارگران هستند

به گزارش مطاف24  ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دیر ضمن گرامیداشت خجسته اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز،با اشاره به جایگاه جانبازان در جامعه،گفت:جانبازان نقش اساسی و مستقیم در مقطع پرافتخار تاریخ این مرز و بوم داشتند و امروز هم در کسوت خدمت به ایثارگران و یادگاران سال های دفاع مقدس فعالیت می کنند.

وی، با بیان اینکه جانبازان همراه و همرزم شهدا و ایثارگران ما هستند،گفت:بسیار مایه مباهات است که شما عزیزان در ساختن بخشی از تاریخ پرافتخار ایران اسلامی نقش ایفا کرده اید و آیندگان ایثار و فداکاری شما را ارج می نهند.

  این مقام مسئول اضافه کرد:نسل سوم و چهارم ما جنگ و دفاع و ایثار و شهادت را ندیده است،اما به شما که دفاع مقدس را معنا و مفهومی عمیق بخشیدید،نگاه خاصی دارد و به دنبال الگوبرداری از شماست لذا امروز رسالت مهمتر و مسئولیت سنگین تری در مقایسه با سایر اقشار جامعه و همکاران سازمانی خود دارید.

داوریان با بیان اینکه جانبازان مردانگی و شجاعت را تمام قد نشان دادند، افزود: جانبازان افرادی تاثیر گذار در جامعه هستند که باید از تجربیات آنها استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه مکتوب شدن خاطرات جانبازان پیوند جوانان را با اتفاقات دوران جنگ بیشتر می‌کند، بیان کرد: وقتی جوانان به مطالعه آثار فاخر دوران جنگ می‌پردازند موضوعاتی برایشان روشن می‌شود که بدون مطالعه این منابع به آن دست نمی‌یافتند.

فرمانده سپاه سیدالشهداء دیر  در پایان ادامه داد و گفت: باید زمینه را برای آشنایی هر چه بیشتر جوانان با شهدا و ایثارگری جانبازان فراهم کنیم.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار