کد خبر : 56064 تاریخ ثبت : 1398/1/20 16:39:14
ادارات استان بوشهر پنجشنبه‌ها تعطیل شد طی ابلاغیه‌ای از سوی استانداری

ادارات استان بوشهر پنجشنبه‌ها تعطیل شد

معاون استاندار بوشهر گفت: بر این اساس روزهای شنبه تا چهارشنبه شروع کار از ساعت شش و ۴۵ دقیقه صبح خواهد بود و پایان کار نیز ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه خواهد بود و پنجشنبه‌ها نیز تعطیل است.

به گزارش مطاف24 ؛سعید زرین‌فر صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر ساعات کار دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از روز چهارشنبه ۲۱ فرودین‌ماه تغییر می‌کند.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: بر این اساس روزهای شنبه تا چهارشنبه شروع کار از ساعت شش و ۴۵ دقیقه صبح خواهد بود و پایان کار نیز ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه خواهد بود و پنجشنبه‌ها نیز تعطیل است.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی و دفتر ستادی استانداری مشمول ساعت کاری مذکور هستند، گفت: ساعت کاری اعلام شده صرفاً شامل کارکنان ستادی بانک‌های استان است. بیمارستان‌ها، اورژانس‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی، خدمات امداد جاده‌ای و پاسگاه‌های نظامی و انتظامی، آتش‌نشانی‌ها و بخش‌های اجرایی و خدماتی شهرداری‌ها مشمول این ابلاغیه نیستند.

زرین‌فر نظارت بر حسن اجرای صحیح بخشنامه را بر عهده مدیر دستگاه اجرایی دانست و گفت: دستگاه‌های اجرایی مشمول ماده ۱۲ قانون امور گمرکی به استثنای واحدهای ستادی آنها موظف به ارائه خدمات به متقاضیان در شش روز هفته هستند.

انتهای پیام/ 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار