کد خبر : 56060 تاریخ ثبت : 1398/1/20 15:30:48
فرماندار دیرخواستارهمکاری در کمک رسانی به سیل زدگان شد

فرماندار دیرخواستارهمکاری در کمک رسانی به سیل زدگان شد

فرماندار دیر گفت: همکاری مردم در کنار برنامه های دولت درکمک رسانی به سیل زدگان اخیر در برخی از استان ها وظیفه دینی و ملی است.

به گزارش مطاف24  ، کریم علی حسنی روز سه شنبه در آیین کمک رسانی دانش آموزان در مدرسه شهید آیت الله سعیدی شهر دیر افزود: همه باید در کنار دولت و مسئولان به یاری سیل زدگان بشتابند.


وی اضافه کرد: در سیل اخیر با تلاش مسئولان و مدیریت قوی جان مردم حفظ شد و باید برای همکاری با دولت و کمک به مردم تلاش کنیم.


فرماندار دیر ادامه داد: در شهرستان دیر کمک های مردمی در حوزه صیادی با اعزام قایق و نیرو، کمک نقدی معلمان و دانش آموزان و هلال احمر هم نیروی امدادی اعزام کرده و سپاه و موکب های اربعین هم درکمک به سیل زدگان تلاش خوبی انجام داده اند.

رئیس آموزش و پرورش دیر گفت: آیین پویش عمومی با حضور 11 هزار معلم و دانش آموز برای همدردی و کمک به مردم سیل زده در این شهرستان برگزار شده است.


احمدعبدالله زاده افزود: معلمان بخشی از حقوق فروردین ماه خود را برای کمک به مردم سیل زده اختصاص دادند و دانش آموزان هم کمک های نقدی خود را در پاکت گذاشته و به مدارس تحویل دادند که پیش بینی می شود یک میلیارد ریال جمع آوری شود/ایرنا

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار