کد خبر : 56054 تاریخ ثبت : 1398/1/19 11:24:12
ارسال اولین محموله کمک های بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده فرمانده سپاه شهرستان دیر خبر داد:

ارسال اولین محموله کمک های بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده

فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر از ارسال اولین محموله کمک‌های نقدی و غیر نقدی بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش مطاف24  ، فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: اولین محموله کمک‌های نقدی و غیر نقدی بسیجیان شهرستان دیر به مناطق سیل زده ارسال شد .

سرهنگ عیسی داوریان اذعان نمود : با توجه به وقوع سیلاب در برخی از مناطق کشور و نیاز هموطنان به کمک‌های نقدی و غیر نقدی ، بسیجیان شهرستان دیر با کمک هایشان به یاری مردم سیل زده شتافتند .

فرمانده سپاه دیر افزود : این کمک ها شامل کمک های نقدی به مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیون ریال و همچنین کمک های غیر نقدی شامل ( مواد غذایی ، پوشاک ، آب معدنی و ... ) که به این مناطق ارسال شد.

سرهنگ داوریان در ادامه از نحوه جمع آوری کمک ها در مرحله دوم خبر داد و گفت ؛ مردم شهرستان دیر میتوانند با مراجعه به پایگاه های مقاومت ، حوزه های مقاومت و ناحیه مقاومت کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل دهند .

این مقام مسئول در پایان افزود : بزودی بسیجیان داوطب در قالب گروه‌های جهادی برای امدادرسانی به مناطق سیل زده اعزام خواهند شد .

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار