کد خبر : 56046 تاریخ ثبت : 1398/1/16 22:22:43
 مسئولین لازم است مسیرهای آبراه در اطراف شهرها را اصلاح کنند امام جمعه موقت شهر آبدان :

مسئولین لازم است مسیرهای آبراه در اطراف شهرها را اصلاح کنند

حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه‌های این هفته آبدان اظهار داشت: نزول باران الهی تا حدودی خشکسالی‌های گذشته را جبران کردو در برخی نقاط خسارات به وجود آمد. وی اضافه کرد: بخشی از این خسارات به علت غفلت‌هایی بود که صورت گرفت. مسئولین لازم است مسیرهای آبراه در اطراف شهرها را اصلاح کنند.

به گزارش مطاف24  ، حجت الاسلام حبیب پهلوزاده در خطبه‌های این هفته آبدان اظهار داشت: نزول باران الهی تا حدودی خشکسالی‌های گذشته را جبران کردو در برخی نقاط خسارات به وجود آمد.

وی اضافه کرد: بخشی از این خسارات به علت غفلت‌هایی بود که صورت گرفت. مسئولین لازم است مسیرهای آبراه در اطراف شهرها را اصلاح کنند.

امام جمعه موقت آبدان با اشاره به مناسبت‌های هفته یاد آور شد: سوم شعبان ولادت امام حسین است. این میلاد را تبریک می‌گوئیم. پیامبر می‌فرماید: حسین از من است و من از حسین هستم و به معنای این است که ادامه وجود اسلام بستگی به وجود امام حسین است.

وی ادامه داد: در زمان ظهور حجت هم اصلاح امت و هم احیای سنت پیامبر و اجرای سنت محقق می‌شود. روز میلاد امام حسین روز پاسدار نامگذاری شده که این روز را به پاسداران انقلاب تبریک می‌گوئیم.

پهلوزاده افزود: ۲۰ فروردین روز فناوری هسته‌ای است که نماد مقاومت مردم ما در مقابل استکبار است و این فناوری برگ زرینی در تاریخ انقلاب شد. استکبار به هر نوعی در مقابل استقلال ملت‌ها ایجاد سد می‌کند. با دستیابی به فناوری هسته‌ای نشان داد که تسلیم دشمن نمی‌شود.

وی اضافه کرد: رهبر انقلاب در سالروز عید مبعث فرمودند: بعثت انبیا برای ایجاد تمدن است و در تمدن علم و اخلاق همراه با جنگ است. ما نمی‌توانیم بگوییم اسلام برای از بین بردن جنگ آمده است.

امام جمعه موقت آبدان اظهار داشت: طاغوت‌های عالم برای قدرت طلبی می‌جنگند، مبارزه حزب الله و ملت ما، جهاد فی سبیل الله است و ممدوح می‌باشد. بعثت پیامبر از ماندگار ترین بعثت هاست و تا امروز ادامه دارد.

وی ادامه داد: حرکت امام خمینی و انقلاب اسلامی ادامه بعثت پیامبر است. بعثت دو جهت دارد. مؤمنین به بندگی خدا می‌رسد و کفار از نور به ظلمت می‌روند. وظیفه مؤمنین جنگ با طاغوت است.

پهلوزاده افزود: رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از فرمایشات خود فرمود: من به شخصه از ساخت کارخانه‌های موشک برای عربستان ناراحت نیستم، زیرا می دانم که به زودی به دست مجاهدین اسلامی خواهد افتاد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار