کد خبر : 56036 تاریخ ثبت : 1398/1/6 12:35:06
دستگاه‌های اجرایی بخش بردخون آمادگی کامل داشته باشند بخشدار بردخون:

دستگاه‌های اجرایی بخش بردخون آمادگی کامل داشته باشند

بخشدار بردخون گفت:شرایط جوی منطقه به گونه‌ای است که احتمال هر گونه آبگرفتگی و سیل وجود دارد که برای مقابله با این وضعیت باید آماده باشیم.

به گزارش مطاف24  ،  علی اخلاقی در نشست ستاد بحران بخش بردخون اظهار داشت:از ابتدای فروردین حضور مسافران در بخش بردخون آغاز شد و به دلیل هوای بهاری استقبال بسیار مناسبی صورت گرفت.

بخشدار بردخون افزود: شرایط جوی منطقه به گونه‌ای است که احتمال هر گونه آبگرفتگی و سیل وجود دارد که برای مقابله با این وضعیت باید آماده باشیم.

وی ابراز کرد: برای مقابله با بحران و مشارکت در کمک‌رسانی  مرخصی همه دست‌اندرکاران ستاد بحران و دستگاه های اجرایی بخش به ویژه نهادهای خدمت‌رسان و امدادی لغو شد.

وی ابراز داشت: شهرداری و دهیاری‌ها برای رفع خطر در مناطق حادثه‌خیز اقدام کنند و دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان ماشین‌آلات خود را آماده کنند.

این مقام مسؤول گفت:مراکز بهداشتی و هلال احمر در آمادگی قرار بگیرند و دهیاری‌ها و جهادکشاورزی به کشاورزان اطلاع‌رسانی کنند تا در حاشیه رودخانه و محل‌های عبور آب قرار نگیرند.

وی با تأکید بر پرهیز صیادان از رفتن به دریا اظهار کرد: آموزش و پرورش و ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌های اجرایی سالن‌ها و فضاهای خود را برای اسکان اضطراری حادثه‌دیدگان احتمالی آماده کنند.

بخشدار بردخون خواستار اطلاع‌رسانی عمومی شد و گفت: همه دستگاه‌ها و ادارات و شوراهای اسلامی تا زمان رفع خطر آمادگی کامل داشته باشند و نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار دیگر برای مشارکت در کمک‌رسانی به مردم آمادگی کامل داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: راه‌های عبور منطقه باز است و مسافران می‌توانند در منطقه اسکان پیدا کنتد یا اینکه در آرامش منطقه را ترک و به شهرهای دیگر مسافرت کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار