کد خبر : 56002 تاریخ ثبت : 1397/11/26 17:54:07
هر کس مردم را ناراضی و به نظام بدبین کند عامل آمریکاست/ادارات مردم را معطل نکنند امام جمعه بندر دیر:

هر کس مردم را ناراضی و به نظام بدبین کند عامل آمریکاست/ادارات مردم را معطل نکنند

امام جمعه بندر دیر گفت: امروز با این بزرگواری و وفاداری ملت ما، هر کس در ادارات و دستگاه‌های مختلف باعث ناراحتی و بدبینی مردم به نظام شود چه خود بداند یا نداند و چه بخواهد یا نخواهد عامل آمریکاست.

به گزارش مطاف24  حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امروز در خطبه‌های نمازجمعه بندر دیر با تقدیر از حضور پرشور و انقلابی مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این حضور نشانه حمایت از نظام ،رهبری، ولایت و اعلام انزجار از دشمنان انقلاب و اسلام بود و تحسین جهانیان را برانگیخت و نشان‌داد که علی‌رغم برخی مشکلات مردم نظام و رهبرشان را با چیزی معاوضه و معامله نمی‌کنند.

امام جمعه بندر دیر با اعلام اینکه مردم به وظیفه خود عمل کردند و الان نوبت مسؤولان است که خدمت‌گزاری خود به ملت را نشان دهند، افزود: کارگزاران نظام اسلامی باید خدمت‌گزاری به مردم را باور داشته باشند و پست‌ها را امانت بدانند.

وی  با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال متأسفانه برخی از دستگاه‌ها و ادارات حتی یک پرچم نزده بودند، ادامه داد:  کسی که به انقلاب بی‌اعتناست و برای امام و رهبری ارزش قائل نیست معلوم است که مردم را ناراضی و نسبت به نظام بدبین می‌کند که باید با نظارت جدی و مخفیانه خادمین مردم را تشویق و خیانت‌‌کاران  را تنبیه کرد.

حسینی گفت: مرتب به ما مراجعه می‌کنند و یا زنگ می‌زنند که برای یک امضاء گاهی اوقات یک ماه و حتی یکسال مردم را معطل می‌کنند که ما توصیه می‌کنیم ملت را پشت در دفتر خود معطل نکنید و علاوه بر زمان‌بندی برای ملاقات عمومی، روزانه هم ساعتی از وقت خود را در اختیار مردم قرار دهید.

وی عنوان کرد: امروز با این بزرگواری و وفاداری ملت ما، هر کس در ادارات و دستگاه‌های مختلف باعث ناراحتی و بدبینی مردم به نظام شود چه خود بداند یا نداند و چه بخواهد یا نخواهد عامل آمریکاست.

خطیب جمعه دیر با محکوم کردن جنایات تروریستی در سیستان و بلوچستان و شهادت جمعی از پاسداران خاطرنشان کرد: دشمنان از ماه‌ها قبل از طریق جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی سعی کردند مردم چهلمین سال انقلاب را جشن نگیرند و در راهپیمایی 22 بهمن حضور کم‌‌رنگی داشته باشند اما با حضور حماسی و انقلابی مردم در روز 22 بهمن خشم  و کینه سراسر وجود دشمنان را برانگیخت و از طرفی در اجلاس ورشو هم شکست خوردند لذا بوسیله مزدوران خود این جنایت را آفریدند.

وی ابراز کرد:هم مزدوران وهم اربابانشان و صهیونیست‌ها بدانند نیروهای مسلح ما، سپاه  و ارتش و نیروهای اطلاعاتی همچون گذشته انتقام خون پاک این شهیدان را خواهند گرفت و ضربه سختی بر دشمنان وارد خواهند کرد.

حسینی در رابطه با توئیت حسام‌الدین آشنا درباره حادثه تروریستی  سیستان و بلوچستان بیان داشت: ایشان نه شهادت مرزبانان را تسلیت گفتند نه جنایت را محکوم کردند و فقط یک دلداری به تروریست‌ها داده‌اند که مرزبانان ما به شهادت رسیدند اما ما در دام چرخه خونین و باطل انتقام نخواهیم افتاد، جای شکرش باقی است که به تروریست‌ها دست مریزاد نگفته است و به قولی من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هر چه کرد این آشنا کرد.

امام جمعه بندر دیر درباره صدور بیانیه گام دوم  انقلاب از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: این بیانیه نقشه راهی برای آینده مملکت است که مسؤولان آن را سرلوحه کاری خود قرار دهند و  جوانان نیز باید آن را مطالعه و در راستای ایجاد تمدن بزرگ نوین اسلامی به‌کار گیرند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار