کد خبر : 55991 تاریخ ثبت : 1397/11/22 10:27:50
خیابان‌های دیر با گام‌های مردم زینت یافت صبح امروز همزمان با سراسر کشور:

خیابان‌های دیر با گام‌های مردم زینت یافت

جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرهای مختلف شهرستان دیر، همزمان با سراسر کشور، با تجمع پرشور و باشکوه مردم برگزار شد.

به گزارش مطاف24  مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان دیر همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر اقتدار، عزت، سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاندند.

حضور کودکان و نوجوانان که دست نوشته یا پلاکارد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در دست داشتند در کنار قشرهای مختلف خون گرم شهرستان دیر در این راهپیمایی شور و شعور انقلابی مردم این خطه کشورمان را به نمایش گذاشته اند.

22 بهمن از مهمترین روزهای الهی است

در حاشیه این مراسم امام جمعه بندر دیر در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: 22 بهمن‌ماه از مهم‌ترین و بزرگترین یوم الله الهی است.

وی گفت: حضور مردم جمهوری اسلامی ایران در این روز یک امر واجب می باشد.

حسینی افزود: امروز با حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن پوزه دشمن را به خاک می‌مالیم.

حضور مردم در این راهپیمایی تیر خلاصی به سوی دشمنان این مرزبوم است

سروان پاسدار سید علی حسینی جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در حاشیه این مراسم گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاص به سوی دشمنان این مرزبوم است.

وی گفت:آنچه موجب بالندگی و پیشرفت روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران شده است، رهبری داهیانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری، حضور مردم در صحنه  و وحدت کلمه بوده است.

حسینی افزود: ملت ایران همیشه نقش تعیین‌کننده‌ای در پیروزی‌ این مرزبوم در برابر دشمنان داشته است.

22 بهمن روز تاریخ ساز ایران اسلامی است

کریم علی حسنی فرماندار دیر گفت: 22 بهمن روز تاریخ ساز ایران اسلامی است.
وی افزود: انقلاب اسلامی ایران که در سال 1357 با عنایت خاصه خداوند سبحان و به رهبری حضرت امام خمینی ( ره ) ، خون شهدا و وحدت کلمه بثمر نشست.
کریم علی حسنی افزود: مردم با حضور چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن ضمن تجدید با آرمان های نظام اسلامی به بدخواهان نظام اعلام می کنند که اجازه تعیین سرنوشت کشور را به دیگران نخواهند داد.

۲۲ بهمن روز وحدت و یکپارچگی ملت ایران است

سرهنگ پاسدار کریم پولادی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه دیر گفت:  ۲۲ بهمن روز وحدت، انسجام و یک‌پارچگی و روز اعلام آمادگی ملت ایران است.

وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی مرعوب کننده دشمنان این مرزبوم است.

پولادی گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید این رویداد پر اهمیت را به نمایشگاه اقتدار انقلاب اسلامی در ۴۰ سالگی تبدیل کند.

در ادامه حسینی درویشی رییس فنی حرفه ای شهرستان دیر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما گفت: بی شک حضور همه جانبه این ملت در راهپیمایی 22بهمن و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی لبیک به وحدت کلمه امام راحل و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و تداوم راه معطر شهیدان انقلاب اسلامی و 8سال دفاع مقدس است.

حسن هبشی شهرونده دیری در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  اینک که در طلیعه خورشید چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، به برکت اندیشه های الهی و تابناک معمار کبیر انقلاب، امام راحل(ره)، خون شهدا، رهنمودهای مقام معظم رهبری، ایستادگی و حضور مردمان ایران عزیز، علیرغم کینه ورزی دشمنان این انقلاب، راهپیمایی۲۲ بهمن بهترین فرصت برای نیاز ضروری امروز جامعه یعنی حفظ وحدت کلمه و میثاق دوباره با آرمان های انقلاب است.

وی افزود: مردمان این مرزبوم  در کنار یکدیگر و با حضور پرشور، پیام وحدت و همدلی را با آوای استقلال، آزادای، عزت هرایرانی میدهند و چشم تنگ امید دشمنان را ازدست اندازی به جمهوری اسلامی قطع کنیم.

 

 

انتهای پیام 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار