کد خبر : 55970 تاریخ ثبت : 1397/11/13 15:13:12
375 واحد مسکونی برای محرومین دیر احداث شده است صبح امروز در جمع خبرنگاران مطرح شد :

375 واحد مسکونی برای محرومین دیر احداث شده است

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: با اجرای طرح مسکن محرومین در بنیاد مسکن این شهرستان تا کنون 375 واحد مسکونی برای افراد کم درآمد، بی بضاعت و محروم شهرستان احداث شده است.

به گزارش مطاف24  آرمان جلایی صبح امروز در جمع خبرنگاران شهرستان دیر اظهار داشت: مقاوم سازی مسکن روستایی، مسکن محرومین ( حساب 100 حضرت امام ) ، سند دارکردن اماکن و زمین های روستایی، مسکن شهری و پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن بخشی از این فعالیت ها این بنیاد است.

جلایی اجرای طرح هادی در 22 روستای شهرستان دیر و اجرای طرح مسکن محرومین با احداث 375 واحد مسکونی برای محرومین و افراد کم بضاعت را از دیگر فعالیت های بنیاد مسکن شهرستان دیر عنوان کرد.

وی افزود: در بحث مسکن شهری نیز احداث مسکن 60 واحدی از اعتبارات اداره کل بنیاد مسکن استان بوشهر تا پایان سال 13400 جهت واگذاری به محرومین از جمله دیگر فعالیت های بنیاد مسکن شهرستان دیر است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ادامه از احداث 10 زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان دیر خبرداد.

جلایی افزود: در همین راستا به منظور ارتقاء سلامت جسم و روان اهالی روستاها، بنیاد مسکن اقدام به تجهیز پارکها و عرصه های فضای سبز به وسائل بازی و تندرستی نموده است.

وی در پایان با بیان اینکه 12 بوستان امید در روستاهای شهرستان احداث شد است خاطرنشان کرد: در شهرستان دیر نیز در راستای توسعه روستاها اقدامات خوبی انجام شده است که رضایت‌مندی مردم آن روستا را در پی داشته است./ انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار