کد خبر : 55969 تاریخ ثبت : 1397/11/13 11:45:42
زنگ انقلاب در مدارس دیر نواخته شد صبح امروز:

زنگ انقلاب در مدارس دیر نواخته شد

صبح امروز زنگ انقلاب در مدارس شهرستان دیر با حضور مسئولان شهرستان دیر نواخته شد.

به گزارش مطاف24  صبح امروز مراسم نمادین زنگ انقلاب در دبیرستان فدک شهر دیر با حضور امام حمعه، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر در این مراسم اظهار کرد: دانش آموزان می توانند مانند ستاره ای درخشان در این شهر بدرخشند و مایه افتخار شهر و کشور شوند.

وی افزود: امیدواریم تا جایی که توان داریم در راه اعتلای ارزش‌های انقلاب تلاش کنیم.

احمد عبدالله زاده گفت: 12 بهمن ماه سال 57 سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به ایران اسلامی است که هرساله باید این رویداد تاریخی و مهم گرامی داشته شود.

در ادامه این مراسم امام جمعه بندر دیر  ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اظهار داشت: حفظ ارزش های انسانی و اخلاقی، تقرب به خدا و ایمان قله های سعادت است.

وی گفت: ۴۰ سال پیش انقلاب به رهبری مردی فرزانه با حمایت زنان و مردان این مرزبوم به پیروزی رسید.

حجت الاسلام سید علی حسینی تصریج کرد: پیروزی انقلاب اسلامی که هدف آن اسلام و حاکمیت دین بود کار بزرگ امام خمینی (ره) در 12 بهمن ماه 57 بود.

امام جمعه بندر دیر گفت: در هم شکستن رژیم دو هزار و 500 ساله ستم شاهی و پیروزی انقلاب اسلامی ایران کار بزرگ و بی نظیر امام خمینی(ره) بود.

وی با تاکید بر اینکه جوانان این نسل  با شعار "ما می توانیم" در مسیر تحقق پیشرفت همه جانبه این مرزبوم گام بردارند گفت: جوانان ایران یکی از بهترین و با استعداد ترین جوانان دنیا هستند.

حسینی افزود: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون شهدا، جانفشانی جانبازان و تلاش شبانه روزی دلسوزان نظام است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان به تمام دنیا نشان دهند که این انقلاب به سادگی به دست نیامده که به راحتی هم از بین برود.

کریم علی حسنی فرماندار شهرستان دیر در این مراسم گفت: دهه مبارک فجر فرصتی برای تبیین دستاوردهای نظام به ویژه نسل جوان  امروزی است.

علی حسنی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت و مسئولان به مردم است.

در حاشیه این مراسم سرهنگ فرهاد در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: دشمنان این مرزبوم از هر کاری استفاده می‌کنند که انقلاب را از بین ببرند.

وی افزود: در دهه مبارک فجر نیروی انتظامی شهرستان دیر برنامه‌های مشترکی برگزار می‌کنند که پوشش ترافیکی، امنیتی، انتظامی این برنامه‌های مشترک و تمام مراسم‌های مربوط به این دهه را نیروی انتظامی در بستر امنیتی فراهم می‌کند.

آروند در پایان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در سال 57 با اندیشه امام راحل و با حمایت مردم پیروز شد لذا برنامه ها و جشن های ایام الله دهه فجر باید با مشارکت پررنگ مردم برگزار شود. / انتهای پیام

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار