کد خبر : 55966 تاریخ ثبت : 1397/11/12 09:45:10
 اعزام 8 روحانی به مدارس دیر در ایام فاطمیه معاون آموزش و پرورش دیر در گفتگو با خبرنگار مطاف24 خبر داد؛

اعزام 8 روحانی به مدارس دیر در ایام فاطمیه

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان دیر از اعزام 8 روحانی اعزامی از سوی موسسه انوار طه قم به مدارس شهرستان همزمان با ایام فاطمی خبر داد.

اسماعیل مختار زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24  تظهار داشت: روحانیان موسسه انوار طه قم به صورت مناسبتی در مدارس سراسر شهرستان دیر حضور می یابند که هدف اصلی آموزش و پرورش شهرستان تقویت بنیه دینی دانش آموزان و پاسخگویی به شبهات آنان پیرامون مسائل مختلف از جمله استکبار ستیزی، دفاع مقدس، ولایت فقیه و احکام شرعی است.

وی گفت: روحانیان اعزامی از موسسه انوار طه قم با تحصیلات حوزوی سطح دو و با تخصص‌های مختلف پاسخگوی شبهات و سؤالات شرعی دانش‌آموزان در سطح مدارس هستند.

مختار زاده افزود:روحانیون اعزامی با در دست داشتن حکم تبلیغ دانش آموزی از سوی موسسه انوار طه قم با مراجعه به اداره آموزش و پرورش شهرستان زمینه فعالیت در ایام مناسبتی مختلف سال در فضاهای دانش آموزی مدارس، هیئت ها و عزاداری ها برای آنها فراهم می شود.

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفتمان های مختلفی در سطح مدارس شهرستان به همین مناسبت برگزار می شود تصریح کرد: این گفتمان‌ها با هدف آشنایی بیشتر نوجوانان و جوانان با ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه (س) در سطح مدارس برگزار می شود.

اسماعیل مختار زاده در پایان خاطرنشان کرد: مراسم عزاداری در ایام دهه فاطمیه در سطح مدارس شهرستان برگزار می شود و دانش آموزان با نوحه خوانی و سینه زنی در مصیبت شهادت ام‌ابیها حضرت زهرا (س) مراسم سوگواری برپا می کنند./ انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار