کد خبر : 55963 تاریخ ثبت : 1397/11/11 23:22:39
رونمایی از کیک 40 سالگی انقلاب در بندر دیر+تصاویر در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

رونمایی از کیک 40 سالگی انقلاب در بندر دیر+تصاویر

جشن چهل سالگی انقلاب با حضور اقشار مختلف در مسجدالنبی شهر دیر برگزار و کیک چهل سالگی انقلاب پس از رونمایی، بریده شد.

به گزارش مطاف24  امشب در مسجدالنبی(ص) مردم از پیر و جوان و نوجوان و کودک همه آمده بودند تا به یاد سالروز ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی به کشور در 12بهمن 57  گرد هم جمع شوند و به دشمنان اعلام کنند که گذشته خود را فراموش نکرده‌اند و همچنان استوار پای آرمان‌ها و ارزش‌ها ایستاده‌اند.

ورودی مسجد دو نوجوان برای انقلاب‌شان اسپند دود کرده‌اند از طرفی از همان درب حیاط  تا نزدیکی ساختمان مسجد کاغذ نوشته‌هایی روی زمین چسبانده شده که حاوی مضامین استکبار‌ستیزی است ، فضای دکور برنامه هم با کاغذهایی که تیترهای روزنامه‌های اوائل انقلاب را نشان می‌دهد تزیین شده تا به نوعی حس‌وحال گذشته  برای حاضران تداعی شود.

 امام جمعه بندر دیر در این مراسم با گرامیداشت یاد امام راحل و شهدای انقلاب اظهار داشت: در دوران سیاه ستم‌شاهی انواع ظلم‌ها از سوی رژیم بر مردم روا داشته می‌شد و فضای خفقان بر جامعه حاکم بود و انقلابیون را می‌کشتند.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی با بیان اینکه خدا ما را از دست رژیم و خاندان پهلوی نجات داد، افزود: رژیم‌ پهلوی با استفاده از حربه ایجاد تفرقه بین اقوام مختلف، بر جامعه حکومت می‌کرد.

وی عنوان کرد:در پرتو انقلاب اسلامی و رهبری‌های امام راحل توانستیم متحد و یکپارچه در مقابل دشمنان بایستیم.

امام جمعه بندر دیر با اعلام اینکه هر روز و شب و لحظه لحظه ایام الله دهه‌فجر  برای ملت ما سرنوشت‌ساز بود،تأکید کرد: همانگونه که اعیاد را گرامی می‌داریم باید دهه‌فجر که سعادت و سرنوشت اسلام در آن رقم خورد نیز بزرگ داشته شود.

وی یاد‌آور شد: اگر قدردان نعمت استقلال، آزادی، امنیت و ولایت‌فقیه نباشیم و از ارزش‌ها و معنویت گذشته خود فاصله بگیریم ، دچار مشکلاتی از ناحیه دشمنان خواهیم شد.

حسینی ادامه داد: بارها گفته‌ایم که گرفتاری و مشکلات وجود دارد و در عرصه اقتصادی و معیشتی مردم در تنگنا هستند اما همانگونه که چهل سال در برابر انواع مشکلات مقاومت کردیم امسال هم اگر ایستادگی خود را ادامه دهیم شاخ دشمن شکسته و پوزه‌اش به خاک مالیده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید در راهپیمایی 22 بهمن حضور باشکوهی داشته باشیم،گفت: حضور پرشور و شعور و آگاهانه ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن دوستان انقلاب را شاد و دشمنان را مأیوس می‌کند.

در ادامه برنامه  یکی از جانبازان انقلاب  تجلیل شد سپس گروه تواشیح مشکات با اجرای چند قطعه زیبا از جمله یک قطعه سرود مربوط به دوران اوائل انقلاب حس و حال گذشته را برای شرکت‌کنندگان در این جشن زنده کردند.

همچنین در این مراسم کیک چهل‌سالگی  انقلاب توسط امام جمعه دیر و یکی از جانبازان انقلاب بریده و بین جمعیت تقسیم شد.

در پایان برنامه به قید قرعه به 40 نفر از حاضران 40 کارت هدیه 40 هزارتومانی اهداء شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار