کد خبر : 55936 تاریخ ثبت : 1397/10/27 14:16:48
برنامه ناجا تقویت آموزش‌های مهارتی و صرفه جویی در هزینه‌هاست معاون تربیت و آموزش ناجا :

برنامه ناجا تقویت آموزش‌های مهارتی و صرفه جویی در هزینه‌هاست

معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: مجموعه نیروی انتظامی از آموزش های تئوری کاسته و به سمت تقویت آموزش های مهارتی و کاهش هزینه‌ها حرکت می‌کند.

به گزارش مطاف24  سردار امیر‌حسین یاوری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: مجموعه نیروی انتظامی طبق فرامینی که فرماندهی ناجا ابلاغ کرده اند از آموزش های تئوری به شدت کم کرده و به سمت آموزش‌های مهارتی حرکت می‌کند تا آنچه مأموریت پلیس است را انجام دهد.

معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: امسال در قرارگاه جهادی ناجا نمرات تیراندازی، دفاع شخصی، آمادگی جسمانی و دانش‌های مهارتی آزمون گرفته می‌شود و سال آینده ایست بازرسی‌ها و موضوعات مربوط به گشت‌ها تقویت و بیشتر کنترل می‌شود، با این حال امیدواریم ضمن کاهش هزینه‌های عملیات‌ها، موفقیت‌هایمان را بیشتر نماییم.

یاوری گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی طی یکسال گذشته صرفه جویی جدی در ناجا صورت گرفته که در یک حوزه مثلا در هزینه‌های تدریس نزدیک به شش میلیارد تومان صرفه جویی شده است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: از آن مهمتر در این مدت صدماتی که بعضا در عملیات‌های پلیس به بقیه وارد می شود به شدت کاهش پیدا کرده و این یک افتخار برای مجموعه نیروی انتظامی است که بتواند برای مردم به بهترین شکل و با کمترین هزینه کار کند.

وی در رابطه با افتتاح میدان تیر فرماندهی انتظامی شهرستان دیر بیان کرد: مجموعه تیراندازی خوبی ایجاد شده است که در آینده باید آن را توسعه داد تا کاملتر شود و با توجه به اینکه از جاهای مختلف استان به این مجموعه می‌آیند به اقتصاد شهر نیز کمک می کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار