کد خبر : 55913 تاریخ ثبت : 1397/10/9 12:46:23
مراسم بزرگداشت حماسه ی 9 دی در دوراهک برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه ی 9 دی در دوراهک برگزار شد

مراسم بزرگداشت حماسه ی نهم دیماه با حضور اقشار مختلف مردم در شهر دوراهک برگزار شد.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام سیدعلی حسینی شنبه شب در آیین بزرگداشت حماسه ی نهم دیماه در شهر دوراهک اظهار داشت: نهم دیماه روز حماسه ی بزرگ و دفاع  ملت از رهبری و نظام اسلامی باید زنده نگه داشته شود تا فراموش نکنیم که در این کشور فتنه ای بوده است.

امام جمعه بندر دیر افزود: روز 9 دی همانند 22 بهمن و سوم خرداد یوم الله است زیرا در این روز اتفاق بزرگ و سرنوشت سازی به دستان مردم رقم خورد.

وی با بیان اینکه 9 دی به عنوان روزی خدایی باید زنده بماند ، عنوان کرد: مردمی که در روز 12 محرم مصادف با 9 دی  88 به میدان آمدند صرفا در دفاع از مقدسات ، عاشورای حسینی ، ولایت  و نظام اسلامی بود و از سران داخلی و خارجی فتنه  اظهار تبری و نفرت کردند .

حسینی یاد آور شد: 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی از 22 بهمن  و دفاع مقدس مهم تر است چون شناخت دشمن در آن روز و شرایط فتنه بسیار دشوار است.

وی با اعلام اینکه ملاک حال فعلی افراد است نه سوابق آنها، اضافه کرد: دشمن به قصد براندازی نظام توطئه فتنه 88 را با برنامه ریزی ایجاد کرد و سران داخلی فتنه نه دانسته یا ندانسته در زمین دشمن بازی کردند.

حسینی عنوان کرد: سران داخلی فتنه از بعد  انتخابات یکسال و 9 ماه آزاد بودند و اطلاعیه می دادند و نظام را زیر سؤال می بردند  و بحث انتخابات نبود  اما  وقتی که می خواستند ایران را مثل سوریه به جنگ داخلی دچار کنند نظام اجازه این کار را نداد و دستور حصر خانگی آنها صادر شد.

امام جمعه بندر دیر گفت: فتنه 88 بیماری و ویروسی بود که با اقدامات امنیتی و اطلاعاتی دفع نمی شد و فقط این حضور مردم بود که می توانست نقشه ی دشمن را از بین ببرد.

وی تصریح کرد: روز نهم دی ماه روز تجلیل از ملتی است که به موقع اقدام  کرد و به صحنه آمد و با دست رد زدن بر سینه دشمن آرزوی آنها را به یأس تبدیل کرد.

 حسینی ادامه داد: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی نقشه های دشمن نه تنها در کشور ما بلکه در منطقه و جهان شکست خورده و فریاد «مرگ بر آمریکا» در کنار کاخ سفید و زیر گوش تراپ هم سرداده می شود.

وی بیان کرد: متأسفانه همچنان افرادی هستند که از فتنه گران حمایت می کنند که همین اخیرا محمد رضا خاتمی  بعد از گذشت 9 سال از فتنه 88 مدعی شده که در انتخابات هشت میلیون رأی جابه جا شده است که به نظر می رسد اینها فکر کرده اند هرچقدر دروغ بزرگتری بگویند باورش برای مردم آسان تر می شود.

امام جمعه بندر دیر اظهار کرد: عده ای نیز در برخی دستگاه ها نفوذ کرده اند و درحال فتنه گری هستند که اگر ما هم از فتنه حرف نزنیم آنها دست از فتنه گری خود بر نمی دارند.

وی تأکید کرد: با بیداری و بصیرت و هوشیاری و در صحنه بودن و عشق به اهلبیت و تا زمانی که در خط ابا عبدالله الحسین(ع) هستیم هیچ فتنه ای  نخواهد توانست موفق شود و دشمن هم غلطی نمی تواند بکند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار