کد خبر : 55907 تاریخ ثبت : 1397/10/7 20:18:10
فراخوان جایزه ادبی «شجاع دل» در بوشهر منتشر شد  رئیس ستاد بزرگداشت شهید بردستانی

فراخوان جایزه ادبی «شجاع دل» در بوشهر منتشر شد

طرح فراخوان جايزه ادبي "شجاع دل" نامه اي به سردار شهيد يوسف بردستاني بدون محدوديت سني برای شرکت اقشار مختلف از هفته اول ديماه تا ٣بهمن برگزار خواهد شد.

به گزارش مطاف24 محمد شهنیایی در نشست ستاد برگزاری شهید بردستانی اظهار داشت: مراسم سی و دومین سالگرد سردار شهید یوسف بردستانی هفته اوّل بهمن در شهر بردخون برگزار می شود.

وی افزود: سردار شهید یوسف بردستانی بارها عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل شد و از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کرد و هیچگاه از این عرصه فاصله نگرفت.

شهنیایی اضافه کرد: سردار شهید یوسف بردستانی از آغاز تشکیل ناوتیپ 13 امیرالمؤمنین (ع) در استان بوشهر به‌عنوان یکی از فرماندهان لایق و تأثیرگذار، کار فرماندهی گروهان‌ها و گردان‌های آن را عهده‌دار بود.

رئیس ستاد بزرگداشت شهید بردستانی ادامه داد: در سال ۱۳۶۵ با پذیرفتن مسئولیت معاون گردان کمیل در عملیات کربلای ۵ آن چه را که به آن عشق می‌ورزید و همواره در عمل و کلامش به دنبال آن بود، یافت و پیکر پاک و مطهرش بعد از مدت‌ها مفقودالاثر بودن به زادگاهش شهر بردخون برگشت.

وی گفت: طرح فراخوان جايزه ادبي "شجاع دل" نامه اي به سردار شهيد يوسف بردستاني نيز رونمايي شده كه بدون محدوديت سني و برای شرکت  اقشار مختلف از هفته اول ديماه تا ٣بهمن برگزار خواهد شد.
شهنیایی هنرمندان و نويسندگان را جهت شركت در اين فراخوان دعوت نمود و ابراز داشت: 5 نفر برتر فراخوان به انتخاب اعضاي ستاد در مراسم ٢٢بهمن امسال با تقدیم هداياي نفيسي تجلیل می شوند.
وی خاطرنشان کرد: علاقمندان مي توانند آثار خود را به دبيرخانه ستاد در حوزه مقاومت كربلا بردخون تحويل دهند./بردخون نيوز

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار