کد خبر : 55897 تاریخ ثبت : 1397/10/5 06:34:40
آب در آسیاب دشمن نمی ریزیم/ بی اعتماد به دشمن

آب در آسیاب دشمن نمی ریزیم/ بی اعتماد به دشمن

بازخوانی حوادث بعد از انتخابات 88 در استان بوشهر نشان می دهد هوشیاری مردم زودتر از همیشه دشمنان را نا امید کرد.

به گزارش مطاف24 به نقل از سپاس دروغ بزرگ تقلب و تهمت به نظام در انتخابات 88 در بستری از نفاق و زمینه سازی های عناصر فرصت طلب و دشمنان موجب تحریک احساسات برخی از رای دهندگان در نمایش بزرگ مردمسالاری نظام جمهوری اسلامی گردید.

تحریک احساسات و ایجاد فضایی سنگین روانی و رسانه ای برای مختل کردن قوه عقل و منطق که با همراهی خارج نشینان فراهم شده بود برخی از مردم را فریب داد و بدون توجه به واقعیت های موجود در نظر آنها برای دفاع از رای خود به خیابان کشاند و زمینه ای مساعد برای آشوب طلبی و سواستفاده از این فضا برای بدخواهان کشور فراهم شد.

انتشار سریع بیانیه های تند با تهمت و ادعایی های دروغ و انتشار لحظه به لحظه اخبار جعلی از حوادث اگرچه در روزهای ابتدایی مطلوب فتنه گران و دشمنان خارجی بود اما هوشیاری و ذکاوت مردم در تشخیص درست از غلط با فروکش کردن جو شدید روانی و تبلیغاتی باعث شد روند اعتراض ها به سرعت شکل منطقی بگیرد و معترضین به انتخابات متوجه درست بودن روند برگزاری آن شده و به رای اکثریت تمکین کنند.

در استان بوشهر بعد از انتخابات 88 فراخوان های مختلفی برای تجمع از سوی فتنه گران داخلی و دشمنان منتشر گردید که جر چند مورد کوچک هیچگونه استقبالی از آنها نشد و در آن چند تجمع کوچک هم معترضین به سرعت نسبت به واقعیت ماجرا آگاه شدند و حساب خود را آشوب طلبان جدا کردند.

تاکید بر پیگیری اعتراضات و نگرانی در استان بوشهر در مجرای قانون که با هوش و بصیرت انقلابی مردم ارتباط مستقیم داشت روند فروکش کردن فتنه در استان بوشهر را سریعتر از هر جای دیگر در کشور به نتیجه رساند. مواضع انقلابی ائمه جمعه و رفتار مسئولانه و دلسوزانه مسئولین و نیروهای انتظامی به جلب اعتماد دوباره معترضین فریب خورده انتخابات کمک زیادی کرد.

از نگاه آمار استان بوشهر همیشه یکی از بالاتری مشارکت های اجتماعی در رویدادهای مختلف مثل انتخابات و راهپیمایی ها داشته است و این اشتیاق و علاقه برای نقش آفرینی در آینده کشور از ویژگی ذکاوت و وطن پرستی مردم استان بوشهر ناشی می گردد.

سابقه چند صد ساله مبارزه با استعمارگران زیر سایه روحانیون مبارز و آگاه نقشی متفاوت در تاریخ ایران برای مردم استان بوشهر رقم زده است. اگر دشمن شناسی مردم استان بوشهر نبود آتش  فتنه 88 در استان بوشهر به زودی خاموش نمی شد و تجربه کافی مردم این دیار در عدم اعتماد به دشمنان باعث شد متوجه باشند که دشمنان ایران مثل انگلیس که استعمارگر است و دست او آغشته به خون شهدای عزیزی است هیچوقت دلسوز مردم نیستند.

تجربه بصیرت انقلابی مردمان استان بوشهر در فتنه 88 نشان داد هیچوقت آب در آسیاب دشمن نمیریزند و  این سرزمین هیچگاه روی خوش به دشمنان انقلاب و ایران نشان نخواهد داد و استوار پای عهد خود با امام و مقتدای خویش ایستاده اند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار