کد خبر : 55855 تاریخ ثبت : 1397/9/18 22:43:38
پسری که پدرش را در «وحدتیه» به قتل رساند، دستگیر شد

پسری که پدرش را در «وحدتیه» به قتل رساند، دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری متهم به قتلی خبر داد که در" وحدتیه" دشتستان نیمه شب پدرش را به رگبار بسته بود.

به گزارش مطاف24  سردار" خلیل واعظی"  دقایقی قبل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود 20 روز قبل مردی 53 سال دریکی از روستاهای  وحدتیه دشتستان نیمه های شب  در حیاط منزلش  با شلیک چندین گلوله کلاش از پشت بام همسایه به قتل رسید .

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود :با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی دشتستان  و تشکیل تیم ویژه ای بررسی این حادثه از چندین منظر آغاز شد .

وی عنوان کرد: با توجه به ارتباط مقتول با پرونده دستگیری چند متجاوز به عنف و سارق مسلح که حدود 6سال قبل منجر به اجرای حکم اعدام  گردیده بود شایعاتی در خصوص ارتباط این حادثه با پرونده اعدام  مطرح شد .

سردار واعظی تصریح کرد :برخی از افراد به امید انحراف مسیر تحقیقات پلیس و ایجاد مانع در کشف حقیقت آگاهانه به این شایعات دامن می زدند .

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطر نشان کرد: تحقیقات میدانی، بررسی های علمی و هوشمندانه کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی دشتستان با جمع آوری ادله و مدارک مستتد ضمن اثبات بی اساس بودن این شایعات، پلیس را هر لحظه به مظنونین اصلی نزدیک تر می کرد .

سردار واعظی گفت : پس از بررسی چند باره مدارک جمع آوری شده و مرور ادله  مطرح شده به وسیله کارآگاهان، سرانجام فرزند 19 ساله مقتول به عنوان مظنون اصلی دستگیر شد .

وی اظهار داشت :متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به قتل پدرش علت آن را  اختلاف خانوادگی و بی توجهی مقتول به همسرش (مادر متهم )عنوان کرد .

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اسلحه کلاش به کار رفته در این حادثه کشف و 3 نفر متهم دیگر که ضمن همکاری با مقتول سعی در ایجاد انحراف در مسیر پرونده را داشتند نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار