کد خبر : 55847 تاریخ ثبت : 1397/9/5 15:55:22
عملیات اجرایی باند دوم مسیر جنوب بوشهر به فارس به زودی آغاز می شود نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:

عملیات اجرایی باند دوم مسیر جنوب بوشهر به فارس به زودی آغاز می شود

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عمليات تكميلی قطعه ٣ از باند دوم بزرگراه جم به فيروز آباد استان فارس به طول ٣١ كيلومتر كه به دست فراموشی سپرده شده بود پس از ١٠ سال با اعتباری ٧٥٠ ميليارد ريالی مجددا شروع به ساخت می شود.

به گزارش مطاف24 سکینه الماسی پیش از ظهر امروز در نشست با مسئولین شرکت آباد راهان پارس اظهار داشت: دو جاده جم به فیروزآباد و جم به پالایشگاه فجر که فراموش شده بودند به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

نماینده مردم شهرستان های جم، دیر، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملیات تکمیلی قطعه ٣ از باند دوم بزرگراه جم به فیروز آباد استان فارس به طول ٣١ کیلومتر که به دست فراموشی سپرده شده بود پس از ١٠ سال با اعتباری ٧٥٠ میلیارد ریالی مجددا شروع به ساخت می شود.
وی افزود: همزمان با این پروژه، قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه که به جاده مرگ معروف است با رایزنی های انجام شده، به طول تقریبی ٢٠ کیلومتر از محل اعتبارات نفت با بودجه ای ٦٠٠ میلیارد ریالی شروع به کار خواهد کرد.
الماسی تاکید کرد: قطعه اول این جاده از جم تا بابامبارکی به طول ٤ کیلومتر و ٧٠٠ متر با اعتباری بالغ بر ٢٢٠ میلیارد ریالی به اتمام رسیده است.
وی یادآور شد: این دو پروژه به کارفرمایی وزارت راه و ترابری و پیمانکاری شرکت آباد راهان پارس اجرایی می شود و شرکت مذکور در حال حاضر درپی تجهیز کارگاه است و به زودی فعالیت خود را آغاز می کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
دیری | 6 آذر 1397 10:54:20 | ارسال پاسخ
0
0
اوضاع انتخابات که شد یادت میفته نماینده مردم جنوبی 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار