کد خبر : 55841 تاریخ ثبت : 1397/9/4 12:45:48
بسیج مظهر وحدت ملت ایران در دفاع از انقلاب اسلامی است فرمانده حوزه ی مقاومت بسیج آبدان:

بسیج مظهر وحدت ملت ایران در دفاع از انقلاب اسلامی است

فرمانده حوزه ی مقاومت بسیج آبدان اظهار داشت:بسیج مظهر وحدت ملت ایران در دفاع از انقلاب اسلامی است

به گزارش مطاف24 سرهنگ اکبر ناطقی مطلق صبح امروز در حاشیه مراسم تجلیل از بسیجیان فعال و فرماندهان پایگاه های مقاومت بخش آبدان اظهار داشت: بسیج مظهر وحدت یکپارچگی ملت ایران اسلامی در دفاع از انقلاب است .
فرمانده حوزه ی مقاومت بسیج نجف اشرف آبدان با اشاره به اینکه بسیج در واقع همین مردم ایران هستند که بدون هیچ چشم داشتی توان و همت خود را برای ایستادگی در مقابل دشمنان صرف می کنند و امروزه بسیج به یک نماد بین المللی تبدیل شده  و سایر کشورها از این تفکر برای حل مشکلات خود بهره می برند.

ناطقی مطلق افزود: بسیج یادگار ماندگار امام راحل (ره)است و شجره طیبه ای است که خداوند متعال به صورت معجزه آن را به ملت ایران داد.
وی ادامه داد: در جامعه ای که غبار فتنه ها تبعیض حق و باطل را مشکل می کند بسیجیان با بصریت مثال زدنی خود گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند تا این بصیرت افزایی را نیز گسترش دهند.
ناطقی درپایان به برنامه های هفته بسیج در آبدان اشاره کرد و افزود: برگزاری کلاس های پدافند غیر عامل در دبیرستان حضرت امام خمینی (ره) روز دوشنبه برگزار می شود و همچنین دیدار با جانبازان و پیشکسوتان بسیج، پیاده روی بزرگ بسیجیان از مرقد مطهر شهدای گمنام تا گلدانو، اردوی یک روزه گروه جهادی به سمت امامزاده بی بی دولت در همین هفته با حضور بسیجیان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار