کد خبر : 55812 تاریخ ثبت : 1397/8/28 18:26:56
بهره‌مندی بیش از 49 هزار بیمار دیری از خدمات برنامه پزشک خانواده سرپرست شبکه بهداشت دیر خبر داد:

بهره‌مندی بیش از 49 هزار بیمار دیری از خدمات برنامه پزشک خانواده

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 49 هزار بیمار از خدمات برنامه پزشک خانواده در شهرستان دیر بهره‌مند شدند .

به گزارش مطاف24  احمد آخوندی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دیر اظهار داشت: ارائه خدمات با بهترین کیفیت در حوزه سلامت مورد تاکید دانشگاه علوم پزشکی قرار دارد و سعی داریم در شهرستان دیر باکیفیت‌ترین خدمات را در این حوزه ارائه کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با بیان اینکه رضایتمندی بیماران مهم‌ترین دستاورد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در اجرای برنامه پزشک خانواده است، افزود : در برنامه پزشک خانواده با حضور تیم سلامت در روستاها و خانه‌های بهداشت دسترسی به پزشک و ماما آسان‌تر و هزینه ناشی از رفت و آمد به مراکز خدمات جامع سلامت برای روستائیان کاهش یافته است.
وی ادامه داد: در روستاهای فاقد خانه بهداشت و دور دست نیز با تشکیل تیم سیاری و اعزام کادر بهداشت و درمان به آن مناطق خدمات بهداشتی و درمانی به اهالی آن مناطق ارائه می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاکید بر استمرار و افزایش بسته های خدمتی در سال جاری گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 49 هزار بیمار از خدمات برنامه پزشک خانواده در شهرستان دیر بهره‌مند شدند.
آخوندی با بیان اینکه از مجموعه افراد ویزیت شده توسط پزشک 65 درصد تحت پوشش برنامه پزشک خانواده و دارای دفترچه بیمه روستایی بوده‌اند، یادآور شد: کسانی که فاقد هرگونه پوشش بیمه‌ای می‌باشند، می‌توانند با مراجعه به ادارات بیمه سلامت نسبت به اخذ دفترچه بیمه روستایی و ثبت نام در برنامه پزشک خانواده اقدام نمایند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار