کد خبر : 55760 تاریخ ثبت : 1397/7/21 10:24:10
۷ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان دیری پرداخت شد رئیس کمیته امداد دیر:

۷ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان دیری پرداخت شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) دیرگفت: در سال جاری بیش از هفت میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به ۱۶۵ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد دیر پرداخت شده است.

به گزارش مطاف24  مسلم انیژپور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تامین هزینه‌های درمانی، تعمیر مسکن، کمک به خرید لوازم منزل، ودیعه مسکن، پرداخت بدهی، پرداخت هزینه های تحصیلی، ایجاد اشتغال و پرداخت کمک هزینه ازدواج از موارد پرداخت وام کارگشایی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶۵ فقره تسهیلات کارگشایی به مبلغ هفت میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال به مددجویان زیر پوشش این نهاد در دیر پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد دیر عنوان کرد: صندوق امداد ولایت کمیته امداد تسهیلات را به صورت قرض الحسنه و با حداقل کارمزد به متقاضیان پرداخت و مانند شعب بانک‌های متصل به شبکه شتاب، همه خدمات متداول در شبکه بانکی را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

وی با دعوت از خیرین به منظور افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت یاد آور شد: نیکوکاران می توانند با سپرده‌گذاری در این صندوق در کمک به رفع مشکلات محرومان سهیم شوند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود با مشارکت بانک صف انتظار مددجویان برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به پایان برسد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار