کد خبر : 55757 تاریخ ثبت : 1397/7/19 18:51:50
شبکه دامپزشکی نقش مهمی در ارتقاء بهداشت عمومی دارد امام جمعه بندر دیر

شبکه دامپزشکی نقش مهمی در ارتقاء بهداشت عمومی دارد

امام جمعه بندر دیر گفت:بازرسی و کنترل بیماری های مشترک انسان و دام و نظارت بر عرضه بهداشتی فرآورده های دامی و آبزیان در بازار از کارکرذ های مهم شبکه دامپزشکی است.

به گزارش مطاف24 حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه بندر دیر صبح امروز در دیدار با رئیس و کارکنان شبکه دامپزشکی شهرستان دیر با تسلیت فرا رسیدن ماه صفر اظهار داشت: ائمه اطهار علیهم السلام برای دفاع از دین زحمات فراوانی کشیدند بنابراین همواره مصائب اهلبیت را در ذهن داشته باشیم .

وی با تقدیر از تلاش های مجموعه دامپزشکی شهرستان دیر عنوان کرد: فرق نظام اسلامی با دیگر نظام ها در این است که ما اعتقاد داریم هر گونه خدمتی که همراه با اخلاص باشد عبادت به شمار می آید.

وی افزود:یکی از نعمت های که گاهی اوقات قدردان آن نیستیم گره گشایی از مشکلات جامعه و کمک به مردم  است.

حسینی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع بخشنامه ای نیست و به دیدگاه افراد بستگی دارد، افزود:افرادی که مفیدتر به حال جامعه هستند نزد خداوند محبوب تر می باشند.

امام جمعه دیر با اشاره به خدمات شبکه دامپزشکی  در ابعاد مختلف گفت: جایگاه دامپزشکی و نقش و تاثیرگذاری آن در حوزه سلامت دام و طیور و آبزیان و صنایع وابسته که از سرمایه های بزرگ کشور است برکسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه کمک به تحقق اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی  از دیگر کارکرد های این سازمان است،یاد آور شد: صدور گواهی قرنطینه از سوی شبکه دامپزشکی برای انواع آبزیان و فرآورده های دامی نشان دهنده اهمیت ونقش کلیدی این سازمان در صادرات و رونق اقتصادی کشوراست.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده شبکه دامپزشکی در عرصه بهداشت عمومی اضافه کرد: بازرسی و کنترل بیماری های مشترک انسان و دام و نظارت بر عرضه بهداشتی فرآورده های دامی و آبزیان در بازار امنیت غذایی را برای ما به ارمغان می آورد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار