کد خبر : 55750 تاریخ ثبت : 1397/7/13 20:32:40
افزایش تحریم ها در اراده ملت ایران خللی  وارد نمی کند امام جمعه موقت دیر

افزایش تحریم ها در اراده ملت ایران خللی وارد نمی کند

امام جمعه موقت بندر دیر گفت:هر چه فشارها و تحریم های آمریکا بیشتر شود نمی تواند اراده ملت ایران را سست کند .

به گزارش مطاف24   حجت الاسلام  ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیر با تسلیت سالروز شهادت امام زین العابدین(ع) اظهار داشت: تبلیغات و شایعه پراکنی بنی امیه علیه خاندان عصمت و طهارت  یکی از  مهمترین عوامل همراه شدن مردم با آنان بود.

وی  با  اشاره به نقش روشنگری های امام سجاد(ع) در بیداری جامعه افزود: کار بزرگ امام مقابله با تبلیغات فاسد و خرابکارانه بنی امیه  وزنده نگه داشتن قیام عاشورا  و یاد امام حسین(ع) و شهدای کربلا است.

امام جمعه موقت بندر دیر با بیان اینکه در مقابل جنگ دشمن باید مقابله به مثل کرد، عنوان کرد: در مقابل جنگ نظامی دفاع نظامی و  دربرابر جنگ اقتصادی باید دفاع اقتصادی و  در مقابل جنگ رسانه ای دشمن باید با عنصر تبلیغات وارد کارزار شویم.

بحرانی همایش 700 هزار نفری بسیجیان در سراسر کشور را نمایش اقتدار نظامی ، وحدت و انسجام ملی و شور انقلابی و نشاط اجتماعی و در راستای خدمت رسانی جوانان به دولت و حل مشکلات مردم دانست و خاطرنشان کرد: اگر دشمن وحدت و احساس وظیفه و عزم راسخ در ما ببیند عقب می نشیند ، لذا هم مسئولین و هم جوانان به دشمن پیام قدرت بدهیم.

وی با بیان اینکه تمام تلاش آمریکایی ها از تحریم ها و فشارها تسلیم شدن ملت ایران در برابر آنان  است، تأکید کرد: آمریکایی ها همانند چهل سال پیش بار دیگر آرزوی تسلیم شدن ملت ایران را به گور خواهند برد.

خطیب جمعه بندر دیر یاد آور شد: اقتصاد ملی ما می تواند تحریم ها را شکست بدهد و آمریکا سیلی بزرگتری از این ملت خواهد خورد.

وی  با اشاره به سالروز هجرت امام راحل از عراق به پاریس ادامه داد:در اقامت چهار ماهه امام در پاریس نهضت انقلابی مردم ایران جهانی شد و صدای مظلومیت ما به گوش جهانیان رسید و شخصیت امام به چهره ای انقلابی بین المللی تبدیل شد.

و با گرامیداشت یاد 13 هزار شهید نیروی انتظامی بیان کرد:  نقش این نیرو در تامین امنیت مرزها و مبارزه با سوداگران مرگ و ایجاد آرامش در جامعه انکار ناپذیر است.

بحرانی گفت: در این عمر چهل ساله پیروزی انقلاب خدمات شایسته ای به روستائیان و عشایر انجام شده البته باید بیش از این باید برای رفع نیازمندی ها تلاش شود و دولت باید ا ظرفیت های  روستاها را  از جهات مختلف مورد توجه قرار دهد.

وی با بیان اینکه اقدام موشکی سپاه سیلی سختی به تروریست ها و حامیانشان بود، افزود: پیام این عملیات روشن است که هر چه فشارها و تحریم ها بیشتر شود  اراده ملت ایران هم بیشتر می شود و امنیت مردم خط قرمز نظام است.

 امام جمعه موقت بندر دیر اضافه کرد: اگر دشمنان بخواهند دست از پا خطا و به حمایت آمریکایی ها دل خوش کنند نیروهای مسلح و پهباد ها و موشک های سپاه خواب را از چشم بدخواهان این نظام خواهد گرفت.

و در رابطه با پایین آمدن قیمت ارز عنوان کرد: دولت و بانک مرکزی توانایی مدیریت بازار را دارند بنابراین دولت برای اینکه متهم نباشد که در این افزایش قیمت ها ذینفع هست باید بصورت جدی تر ورود و نظارت و کنترل کند و اشتباهات گذشته را تکرار نکند.

وی با اشاره به لزوم نظارت بر بازار گفت:  قوه قضاییه برخورد با مفسدان اقتصادی بدون هیچ ملاحظه ای و باسرعت نه تنها در سطح کشوری بلکه در استان و شهرستان را با همکاری دولت انجام دنبال کند.

خطیب جمعه دیر ابراز کرد: صدور رأی دادگاه لاحه به نفع ایران باعث انزوای بیشتر آمریکایی ها در صحنه بین الملل شد.

بحرانی تصریح کرد: حملات موشکی  و پهبادی انصار الله یمن به فرودگاه ریاض و امارات تغییر موزانه قدرت در منطقه به نفع انصار الله  واقتدار مقاومت  و شکست عربستان و حامیان آنها در رأس آمریکای جنایتکار را نشان می دهد.

وی تأکید کرد:  تصویب قانون ممنوعیت بکار گیری بازنشستگان فرصت خوبی برای دولت و استفاده از ظرفیت جوانان در راستای تحول در نظام مدیریتی کشور است.

امام جمعه موقت دیر با بیان اینکه خواسته کامیون داران بحق است، افزود: با این حال همگان بویژه کامیون داران عزیز با صبوری و هوشیاری نگذارند دشمن از مسائل داخلی کشور سوء استفاده و موج سواری کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار