کد خبر : 55748 تاریخ ثبت : 1397/7/8 21:08:08
کارکنان بهداشت محیط شهرستان دیّر تجلیل شدند

کارکنان بهداشت محیط شهرستان دیّر تجلیل شدند

پرسنل بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان دیّر در آئینی با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تجلیل شدند.

به گزارش مطاف24  سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در آئین تجلیل از کارکنان بهداشت محیط و حرفه‌ای با اشاره به گستردگی فعالیت‌های آنان ، اظهار کرد : تلاش و فعالیت همکاران بهداشت محیط و حرفه‌ای نقش موثری در کاهش موارد بیماری و افزایش سلامت افراد جامعه دارد .
احمد آخوندی با تشریح بیماری‌هایی که ممکن است در اثر عدم رعایت بهداشت مواد غذایی سلامت افراد را تهدید کند، خاطرنشان کرد: نظارت ، پایش و کنترل مستمر مراکز تهیه، تولید و توزیع مواد غذایی ، کنترل سلامت شاغلان در این اماکن و نیز رعایت بهداشت مواد غذایی متضمن سلامت مصرف کنندگان خواهد بود.
وی با تأکید بر اهمیت بهداشت و سلامت در زندگی افراد اضافه کرد : با برنامه‌ریزی مناسب، ارائه آموزش‌ها، پیگیری طرح‌های مداخله‌ای اجرا شده، استفاده از اهرم‌های قانونی، شناسایی دقیق مشکلات منطقه و تلاش برای رفع مشکلات بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتری در سال جاری باشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با بیان اینکه بهداشت محیط با تهدیدها و فرصت‌های زیادی روبروست ، گفت : وظیفه ما شناسایی این تهدیدها و استفاده از فرصت‌های موجود برای ارتقاء سطح بهداشت محیط شهرستان است.
در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از تلاش‌ها و زحمات سجاد جعفری ، سیده زینب حسینی ، زیبا حاجی‌پور ، احمد شجاعی ، رقیه رستگارمفرد ، معصومه طبیشی ، افشان پاریابی ، مریم دراهکی و فاطمه عبدالهی تجلیل شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار