کد خبر : 55734 تاریخ ثبت : 1397/7/1 18:18:34
سربازان نمونه شهرستان دیر تجلیل شدند

سربازان نمونه شهرستان دیر تجلیل شدند

آیین گرامیداشت شهدای سرباز و تجلیل از سربازان نمونه در شهرستان دیر برگزار شد.

به گزارش مطاف24   در آیینی با حضور امام جمعه دیر، فرمانده سپاه و جانشین نیروی انتظامی  از سربازان نمونه شهرستان دیر تجلیل شد.

سرهنگ عیسی داوریان فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر در آیین گرامیداشت شهدای سرباز و تجلیل از سربازان نمونه با تسلیت شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: این اقدام لکه ننگی  بر پیشانی گروهک های تروریستی و حامیان آنهاست و بار دیگر رسوایی آنها را برای عالمیان مشخص کرد.

وی سربازان را زینت کشور و ستاره های درخشان آسمان  انقلاب قلمداد کرد و افزود: همه ما باید سربازان واقعی ولایت در سرزمین حسینی باشیم .

داوریان عنوان کرد:از بدو انقلاب تاکنون و در پیچ و خم های  تاریخی سربازان فداکار پاسدار واقعی حریم  اسلام و نظام بوده اند.

فرمانده سپاه دیر گفت:یکی از مهمترین خصیصه های یک سرباز نمونه  احساس مسئولیت در زمینه  دفاع و امنیت و اقتدار کشور است.

وی بیان کرد: سربازان ما در تمامی رده ها از پاسبانی درمکان های نظامی تا مرزبانی و دریایی اگر احساس دفاع از کشور نداشته باشند نمی توانند انجام وظیفه کنند.

داوریان یاد آور شد: روحیات ایثارگری و گذشت ف دینداری و بصیرت و نظم و انضباط از دیگر شاخصه های سرباز نمونه  است .

وی تأکید کرد:  همه ما به عنوان سربازان ولایت باید از ارزش های اسلام و انقلاب و خون شهیدانمان پاسداری کنیم.

امام جمعه بندر دیر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهدای سرباز و اشاره به نقش تعیین کننده سربازان در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس اظهار داشت: سربازان در جنگ تحمیلی با ایثارگری و فداکاری و احساس مسئولیت در کنار سایر نیروها دشمن را به عقب راندند و از میهن اسلامی دفاع کردند.


حجت الاسلام سیدعلی حسینی با اشاره به نقش سربازان در پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: عنوان سربازی واژه مقدسی است و امروز در نظام اسلامی برعکس دوران ستمشاهی سربازان ما بجای خدمت به شخص به اسلام و انقلاب خدمت می کنند.
وی گفت: همه ما با تفکر و اندیشه زنده نگه داشتن آرمان های امام و شهدا در جامعه ، سربازان اسلام هستیم.
حسینی بیان کرد: فرصت جوانی و دوران سربازی بهترین زمان برای خودسازی و تلاش در راستای آمادگی برای سربازی امام زمان(عج) است.
امام جمعه بندر دیر افزود: دوران ناب نوجوانی و جوانی پایه و اساس پیمودن مسیر تکامل و تعالی به سوی ارزش های اسلامی می باشد.
وی یاد آور شد: سربازان به عنوان یک امانت در سپاه و نیروی انتظامی خدمت می کنند که در این راستا مسئولین عقیدتی باید افکار و باورهای اسلامی را در سربازان تقویت کنند.
 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار