کد خبر : 55727 تاریخ ثبت : 1397/6/31 10:42:27
۱۲۰۰ دانش آموز کلاس اولی در شهرستان دیر سر کلاس درس حاضر شدند صبح امروز

۱۲۰۰ دانش آموز کلاس اولی در شهرستان دیر سر کلاس درس حاضر شدند

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: امروز هزار و ۲۰۰ دانش آموز کلاس اولی در شهرستان دیر سر کلاس درس حاضر شدند.

به گزارش مطاف24  رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر صبح شنبه در آیین نمادین جشن شکوفه ها در دبستان مائده با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در آن دوران دانش آموزان و معلمان زیادی کلاس های درس را رها کرده و به جبهه ها رفتند و دانش آموزان فعلی باید فرهنگ دفاع مقدس را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در کنار خانواده‌ها است، افزود: والدین هم در طول سال تحصیلی در زمینه های مختلف فکری و امور مدرسه در کنار مدیران و معلمان باشند.

احمد عبدالله زاده عنوان کرد: تعامل خانه و مدرسه زمینه ساز رشد و بالندگی بیشتر دانش آموزان می شود.

وی گفت: اولین روز مدرسه روز مهمی برای دانش آموزان کلاس اولی که با تصورات ذهنی قشنگی به مدرسه آمده اند می باشد که معلمان باید کاری کنند این شادی ها، امنیت، احترام و دوست داشتن ها را حس کنند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دیر افزود: امروز هزار و ۲۰۰ دانش آموز کلاس اولی در شهرستان درکلاس درس حاضر می شوند.

امام جمعه بندر دیر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت سالروز شهادت امام سجاد(ع) گفت: خانواده ها و معلمان فرزندان این مرزو بوم را عاشق اهلبیت و نظام اسلامی تربیت کنند.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی افزود: دل کودکان و نوجوانان همچون زمینی بکر است که هر بذری در آن کاشته شود در آینده آنها تأثیر گذار می گذارد.

وی تأکید کرد: از همین دوران کودکی قلب فرزندانمان را تسخیر کنیم و آنها را مؤمن، متدین و عاشق اهلبیت و انقلاب پرورش دهیم که در این راستا مسئولیت والدین سنگین تر از معلمان می باشد.

امام جمعه دیر یادآور شد:خانواده ها در مسائل اخلاقی و تربیتی با آموزش و پرورش هماهنگ باشند تا دانش آموزان دچار سردرگمی و دوگانگی تربیتی نشوند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار