کد خبر : 55714 تاریخ ثبت : 1397/6/27 08:10:40
۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است/ فعالیت ۷۳ مبلغ رئیس تبلیغات اسلامی دیر خبر داد؛

۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است/ فعالیت ۷۳ مبلغ

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر از فعالیت ۷۳ روحانی در ایام محرم خبر داد و گفت: ۱۷۴ هیئت مذهبی در شهرستان دیر فعال است.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام سیدابراهیم سعیدی دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی شناسایی آسیب های اجتماعی  و آسیب زادیی از مراسم مذهبی با استفاده از ظرفیت شبکه عظیم تبلیغ و با کمک مردم و مسئولین است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۷۴ هیئت مذهبی در حسینیه ها، مساجد و سایر اماکن در شهرستان دیر بیان کرد: همچنین ۷۳ نفر از روحانیون و مبلغین در محافل و مجالس مختلف در ترویج ارزش های اسلامی تلاش می کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر خاطرنشان کرد: ادعا نداریم که آسیب ها بین هیئت ها به صفر رسیده اما پیشنهاداتی از سوی شورای فرهنگ عمومی شهرستان مبنی بر کنترل حمل تصاویر افرادی به غیر از امام، رهبری و شهدا اعلام شده که خوشبختانه اکثر هیئت ها رعایت می کنند.

وی ادامه داد: با همکاری و تعامل ادارات صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی اقلام مورد نیاز برای نذورات هیئت ها در یک مرحله توزیع و بخش دیگری نیز با هماهنگی در اختیار آنها قرار می گیرد که البته خود مردم متولی این امور هستند.

سعیدی گفت: روحانیون، مبلغین و گویندگان مذهبی باید در مجالس بدنبال  پیاده کردن اهداف امام حسین(ع)، فرهنگ سازی در بحث امر به معروف و نهی از منکر و منویات مقام معظم رهبری باشند و از مطالبی که در پیشبرد اهداف نظام و جامعه اسلامی مؤثر است استفاده کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار