کد خبر : 55713 تاریخ ثبت : 1397/6/26 18:56:40
کارمندان و مدیران کاری نکنند که نارضایتی عمومی ایجاد شود فرماندار دیر:

کارمندان و مدیران کاری نکنند که نارضایتی عمومی ایجاد شود

فرماندار دیر گفت: کارمندان و مدیران کاری نکنند که نارضایتی عمومی ایجاد شود.

به گزارش مطاف24  حمزه اعتماد صبح دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر با تسلیت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: تمام هست و نیست ما از محرم و صفر و امام حسین(ع) و ائمه اطهار است و خوشبختانه سال به سال شاهد برگزاری باشکوه تر مراسم عزاداری سید وسالار شهیدان و حضور پر شورتر مردم هستیم.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس حکایت پایمردی، مقاومت و ایثارگری و شهادت طلبی و حماسه بی بدیل ملت غیور ایران است، افزود: عامل معنویت، پیروی از امام و وحدت و همدلی از عوامل مهم پیروزی ما در دوران دفاع مقدس  است.

فرماندار شهرستان دیر بیان کرد: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس در زمینه های مختلف معادلات معمول جهانی را برهم زدند و تحلیل ها و دسیسه های دنیاپرستان را  نقش بر آب کردند.

وی با تأکید بر اینکه دفاع مقدس متعلق به قشر خاصی نیست، ادامه داد:حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس و ترویج و انتقال فرهنگ ایثار  و شهادت طلبی که برگرفته از فرهنگ عاشوراست به نسل جوان ضروری است.

اعتماد گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس باشکوه برگزار شود و ادارات از کارمندان رزمنده و  جانباز خود تجلیل کنند.

وی با اشاره به اینکه پیگیر بهره مندی دانش آموزان بخش آبدان و بردخون از طرح نخبه پروری هستیم تصریح کرد: امسال شاهد افتخار آفرینی و کسب ۱۴ رتبه زیر هزار توسط دانش آموزان شهرستان دیر در کنکور سراسری بودیم.

این مسئول با بیان اینکه  آموزش و پرورش متعلق به همه است اضافه کرد: ما به عنوان دانش آموزان دیروز و مدیران امروز باید نسبت به حل مشکلات این نهاد اهتمام داشته باشیم.

فرماندار دیر گفت: در وضعیت کنونی باید وحدت و همدلی که نیاز اصلی کشور است در جامعه حفظ شود  وکارمندان و مدیران کاری نکنند که نارضایتی عمومی بوجود آید و خبرنگاران نیز از به چالش کشیدن مسائل شهرستان بپرهیزند.

وی تأکید کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب ادارات عملکرد خود برای انعکاس عمومی تهیه و پروژه های دهه فجر را سریعتر به فرمانداری اعلام کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار