کد خبر : 55711 تاریخ ثبت : 1397/6/26 11:58:45
اعزام 40 دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد دیر به مشهد مقدس رئیس کمیته امداد دیر خبر داد

اعزام 40 دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد دیر به مشهد مقدس

رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره)شهرستان دیر گفت: در راستای اجرای طرح شوق زیارت 40نفرازدانش آموزان مقطع تحصیلی متوسطه ازخانواده مددجویان زیر پوشش این نهاد به مشهد مقدس اعزام شدند.

مسلم انیژپور در آیین اعزام این دانش آموزان به سفر مشهد مقدس در گفتگو با مطاف24  اظهار داشت: یکی از راه های آشنایی با سیره عملی و سجایای اخلاقی ائمه معصومین و تقویت باورهای دینی برگزاری چنین اردوهایی در طول سال است که خوشبختانه کمیته امداد اهتمام ویژه ای به این امر دارد.
وی طرح شوق زیارت را ازطرح های معنوی وموفق کمیته امدادامام خمینی(ره)اعلام کرد و افزود:این حرکت فرهنگی در راستای نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی و ترویج روحیه امید در بین مددجویان است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیر توجه به فعالیت های فرهنگی را از مهمترین برنامه های این نهاد برشمرد و بیان کرد:در سال جاری تاکنون 87 نفر به سفر زیارتی عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شده اند.
انیژپور گفت:همچنین هماهنگی ها و رایزنی های لازم جهت اعزام خانواده های زیر پوشش کمیته امداد به مراسم پیاده روی اربعین حسینی انجام گرفته است.
وی تأکید کرد: این نهاد درتلاش است تا با اجرای برنامه های فرهنگی ومعنوی زمینه رشد وتعالی خانواده های نیازمند را درتمامی عرصه ها فراهم کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار