کد خبر : 55701 تاریخ ثبت : 1397/6/21 20:36:09
برگزاری بیش از 40 برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر در دیر به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر

برگزاری بیش از 40 برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر در دیر

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیر گفت: بیش از 40 برنامه در هفته امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان دیر به همت حوزه های مقاومت بسیج و دیگر نهاد ها برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار عیسی داوریان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 با اشاره به اینکه از ۲۰ لغایت ۲۶ شهریور هفته امربه معروف و نهی ازمنکر نامگذاری شده است، گفت: در این هفته بیش از 40 برنامه متنوع در سطح شهرستان دیر برگزار می شود.

وی گفت: در طول این هفته برنامه های متنوعی در راستای آگاهی بخشی و معرفی هر چه بیشتر معروفات و جلوگیری از منکرات در جامعه در سطح شهرستان برگزار می گردد.

وی افزود: تمامی افراد جامعه بایستی نسبت به اجبارهای اجتماعی حساس باشند و اگر این چنین نباشد افرادی دیگر برای جامعه تصمیم خواهند گرفت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دیر تصریح کرد: در طول این هفته سعی داریم با وحدت و همدلی بین دولت و مردم معروفات در جامعه بیش از پیش نهادینه شود و منکرات در سطح جامعه از بین برود و این کار بدون مشارکت و حضور فعال مردم امکان پذیر نیست.

داوریان در پایان با ياداوري فلسفه قيام حضرت سيدالشهدا كه همانا احياي امر به معروف و نهي از منكر بود نقش تذكر لسانی در امر به معروف و نهي از منكر را خاطرنشان كرد و افزود: پذيرش پيشنهاد و قبول تذكر علاوه بر افزايش توانمندي هاي فرد موجب ارتقا منزلت و اعتبار افرادي مي شود كه به اين امر مهم توجه دارند.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار