کد خبر : 55679 تاریخ ثبت : 1397/6/7 13:30:23
سرمایه گذاران بومی برای توسعه شهرستان دیر ورود کنند معاون استاندار بوشهر

سرمایه گذاران بومی برای توسعه شهرستان دیر ورود کنند

معاون استاندار بوشهر گفت:سرمایه گذاران بومی شهرستان و جوانان با مطالبه گری بیشتر در کنار مسئولین می توانند روند پیشرفت این منطقه را تسریع دهند.

به گزارش مطاف24  سعید زرین فر در شورای اداری شهرستان دیر با گرامیداشت یاد شهدای کارمند اظهار داشت: بخشی از کارمندان در دوران دفاع مقدس راهی جبهه ها شده و به شهادت رسیدند و برخی نیز امروز به عنوان جانباز و سرمایه دولت در ادارات و نهادها خدمتگزار مردم هستند.

وی با بیان اینکه دشمن  بدنبال ناکار آمد جلوه دادن نظام اسلامی است.افزود: اگر ما به عنوان خادمین ملت اهمال و کم کاری در کارمان باشد به نظام اسلامی لطمه زده ایم و باید در پیشگاه الهی پاسخگو باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر تأکید کرد:اعتماد مردم به  مسئولان و نظام اسلامی سرمایه بزرگی است و نباید با بی دقتی و دامن زدن و بزرگ کردن  هر مسئله ای مردم را ناامید کنیم.

زرین فر گفت:در بحث تکریم ارباب رجوع ضمن انجام خدمت باید به گونه ای با مردم رفتار و برخورد کنیم که رضایت آنها جلب شود.

وی با اعلام اینکه دشمن با جنگ اقتصادی بدنبال دلسرد کردن مردم از نظام است، افزود:امروز باید باور کنیم که همچون دوران دفاع مقدس در شرایط جنگی قرار داریم و کارمندان به عنوان سربازان وطن در این جنگ نقش مهمی دارند .

معاون استاندار بوشهر عنوان کرد: تاکنون کارهای بزرگی در شهرستان دیر انجام گرفته است اما با توجه به پتانسیل  ها  و ظرفیت های موجود در حوزه دریا، کشاورزی، گردشگری و نفت و پتروشیمی نیاز است که بیشتر از این مورد توجه قرار گیرد.

زرین فر یاد آور شد: سرمایه گذاران بومی شهرستان و جوانان با مطالبه گری بیشتر در کنار مسئولین می توانند کمک کنند تا روند توسعه و پیشرفت این منطقه با سرعت بیشتری طی شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار